Yıkama makinesi ve ünitesi alımı için ihale yapıldı

Otobüs İşletmesi Şube Müdürlüğü tarafından Körfez ve Gebze’deki otobüs garajlarına montajı yapılacak yıkma makinesi ve ünitesi alımı ihalesi yapıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı Otobüs İşletmesi Şube Müdürlüğü tarafından 4 adet yıkama makinesi ve ünitesi alımı için ihale yapıldı. Körfez ve Gebze ilçelerindeki otobüs garajlarına kurulacak üniteler 130 araç yıkama kapasitesine sahip olacak. Yapılan ihaleye 3 firma teklif verirken en düşük teklifi 320 bin TL teklifle Cansu Araç Yıkama firması, en yüksek teklifiyse 680 bin TL ile Bayraktar Makina A.Ş. verdi.

KÖRFEZ VE GEBZE’DE KURULACAK
Yıkama makinesi ve ünitesinin tamamı yüklenici firma tarafından Körfez ve Gebze ilçelerindeki yeni yapılan otobüs garajlarına montajları yapılacak. İhaleyi kazanacak yüklenici firmadan sözleşme tarihinden itibaren 120 takvim günü içinde Büyükşehir Belediyesi tarafından belirtilen yerlere monte edilerek teslim edilmesi isteniyor.

3 FİRMA TEKLİF VERDİ
İhaleye Cansu Araç Yıka Ltd. Şti. 320 bin TL, Tözmer Makine A.Ş. 398 bin 600 TL, Bayraktar Makine A.Ş. 680 bin TL teklif verdi. İhale komisyonu tarafından yapılacak değerlendirme sonrası ihaleyi kazanan firma belirlenecek.

FİRMA TEKLİF
Cansu Araç Yıka Ltd. Şti. 320 bin TL
Tözmer Makine A.Ş. 398 bin 600 TL
Bayraktar Makine A.Ş. 680 bin TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.