İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yılmazer’e yeni makam aracı hibe edildi

Son yapılan yerel seçimlerden önce ve yıllardır makam aracı olmayan Sapanca Belediyesi’ ne, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ ndan emanet olarak verilen makam aracı yerine, bir iş adamı tarafından Sapanca Belediye Başkanlığı Başkanlık Makamı nezdinde yeni bir makam aracı hibe edildi.

Sapanca’ ya yatırım yapacak bir iş adamı olan Özgür Ekmekçioğlu tarafından, Sapanca Belediye Başkanlığı Makamı’ na tahsis edilen makam aracının, özellikle belediyeye tahsis edildiğini açıklayan iş adamı Ekmekçioğlu, Sapanca gibi turizm vizyonuna sahip ve ilçenin geleceği adına yeni yatırımlar için teşviklendirici bir ilçenin Başkanlık Makamı’ na araç hibesinin söz konusu olduğunu, Başkan Yılmazer’ in aslında aracı kabul edemeyeceğini belirttiğini ama kendilerinin bu aracı özellikle Makam’a hibe ettiklerini vurguladı.

Belediye Başkanı seçilişinden itibaren Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’ nun Başkanlık Makamı’ nın emaneten kullanımına devrettiği araç için bir kez daha teşekkür eden Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, iş adamı Ekmekçioğlu’ nun jestinin de kendisini memnun ettiğini belirtti.