İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Damla Bozkurt, Sonbahar ve Sapanca’nın Renkleri

Damla Bozkurt, “Ailenizle ya da arkadaşlarınızla hafta sonu tatilinizi Sapanca’da geçirmeniz için o kadar çok neden var ki; hayranlık uyandıran doğası, huzur veren taptaze havası… Yaşamın tüm renklerini aynı anda görebileceğiniz nadir yerlerden biri olan Sapanca, muhteşem güzelliği ve gizemiyle sizleri bekliyor.”

Önerdiği mekanları, ünlü isimler dahil, pek çok kişinin tercih etmesini sağlayan gezgin blogger Damla Bozkurt, Sapanca’da yeni mekanları keşfetmeye ve takipçileri ile paylaşmaya devam ediyor.

Sapanca hayranı olan Damla Bozkurt, Eylül ayı boyunca hem ailesi hem de arkadaşları ile daha önce gittiği yerlerin yanı sıra yeni açılan mekanları da deneyimledi. Damla Bozkurt, “Son zamanların en çok tercih edilen tatil tarzlarından biri olan bungalov evler, Sapanca’da da oldukça yaygın. Doğal güzellikleri, lokasyonu ve yeşil-mavi kombinasyonunun en güzel örneklerinden biri olan Sapanca’da hizmete sunuluyor. Takipçi dostlarım için gezip görüp önerilerimi sosyal medya hesaplarımdan paylaşıyorum. Artık damlabozkurt_blogger paylaşımlarını okumadan tatil planı yapmayan dostlarım var. Onların bu güveni beni motive ediyor” ifadelerini kullandı.

Kule Sapanca: Gizli bahçeniz

Ailesi ile hafta sonunu en yeni mekanlardan biri olan Kule Sapanca’da geçiren Damla Bozkurt, “Sapanca’da yeni bir hazine. Yanık’ta. İddia ettikleri gibi gerçekten gizli bahçeniz olmaya aday bir mekan ve insanı olağanüstü hissettiriyor. Henüz çok yeni ama şimdiden seçkin mekanlar arasında yerini aldı bence. İç mekan oldukça kaliteli ve tam bir zevk eseri. Verdiği huzurdan söz etmiyorum bile. Soğuklar yaklaşıyor, içerideki jakuzide kışın keyfi ikiye katlanacak, eminim. Yaz ayları için bahçede bulunan özel havuz, ailenizle veya arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebileceğiniz bir yer. Sadece gündüz değil, geceleri de muhteşem. Görebileceğiniz manzara gölün maviliği ile doğanın her mevsim değişen renkleri. Mutlaka planlarınız arasında yer almalı” ifadelerini kullandı.

Akyol Bungalov: Şehirden uzaktaki eviniz

Arkadaşları ile hafta sonu geçirmek için Akyol Suit § Bungalov’u tercih eden Damla Bozkurt, güzel vakit geçirdiğini belirterek, “Yaratıcı hizmet fikirlerinin artık kendini tamamladığını düşündüğünüz anda yeni bir yerle karşılaşıyorsunuz ve yaratım devam ediyor diyorsunuz. İşte yeni fikirlerin hayat bulduğu yerlerden biri daha. Hafta sonu arkadaş grubumla çok güzel, şehre uzak, dingin vakit geçirmenin en iyi yolu olan bir yerde kaldık. Burada farklı büyüklüklerde, her türlü iç ve dış imkanlara sahip 3 tip bungalov var. Üçü de birbirinden mükemmel. Her birinin özel havuzu, iç mekanda jakuzisi, harika manzarası, serin akşamlarda içinizi ısıtacak ateş çukuru, masa başı sohbetleri edip keyifli zaman geçireceğiniz muhteşem bahçeleri bulunuyor. Tüm takipçilerime tavsiye ediyorum. Hormonlu binalar, vahşi kalabalık ve trafikten uzak, sakin bir hafta sonu geçirmek, geçirdiğiniz zamanın sonuna kadar tadına varmak ve yaşadığınızı hissetmek için mutlaka deneyimlemelisiniz. Akyol Bungalov için rezervasyon yapmak isteyen konuklar, dreamyholidaytr instagram sayfası aracılığıyla yer ayırabilirler, sayfanın kampanyalarından da faydalanabilirler” dedi.

İstanbul’da olanlar için Galata zamanı

Takipçileri için İstanbul’un tarihi mekanlarından biri olan Galata bölgesinde bir butik otel ve restoran olan Galata Times Hotel § Restaurant’ı tanıtan Damla Bozkurt, “İstanbul garip bir kent. İlginç bir ruhu var. Bir tarafta AVM’ler, karmaşa ve dinamizm, diğer tarafta asırlardır yaşanmışlık hikayeleri olan tarihi yerler. Tüm bunlar tuhaf bir şekilde iç içe ve capcanlı. Galata, tam da böyle müstesna yerlerden biri. Galata Kulesi manzarasını doyasıya yaşayabileceğiniz yerlerden biri Galata Times, restoranı ve 25 odalı butik otel konsepti ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken bir yer olmaya aday şık bir mekan. Yemeklerinize ve dinlemenize heybetli görüntüsüyle Galata Kulesi eşlik ediyor” diyerek takipçilerine hem konaklama hem de yemek mekanı olarak tavsiye etti.