İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Ercan Havalimanı VIP Transfer

Ercan Havalimanı VIP Transfer – Kıbrıs’ta Hızlı Ulaşım

Akdeniz’in en önemli konumunda yer alan Kıbrıs, tarihin her döneminde dikkat çekmiş ve pek çok medeniyet tarafından hakimiyet altına alınmak istenmiştir. İşte bu sebeple günümüzde Kıbrıs’ın hemen her noktasında tarihi eserlere rastlanmaktadır. Ayrıca ada olduğundan, doğal güzellikleri de saymakla bitmez. Öte yandan Kıbrıs’a pek çok medeniyet hakim olduğundan kültürü çok renkli ve gastronomik lezzetleri de oldukça fazla. İşte siz de bu güzide destinasyonda eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilir, ayrıcalıklı tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Ancak havayolu ile Kuzey Kıbrıs’a geldiğinizde, Ercan Havalimanı’na indikten sonra Kıbrıs havalimanı transfer hizmetinden yararlanmanız sizin için konforu temin edecektir.

Kıbrıs’a Nasıl Gidilir?

Kuzey Kıbrıs, Türkiye’nin güneyinde yer alan Kıbrıs Adası’nın kuzey bölümüdür. Türklerin Güney Kıbrıs’a gitmek için vizeye ihtiyacı vardır. Ancak Kuzey Kıbrıs’a geçerli kimlik kartınızla gitmeniz mümkün. Ayrıca adaya ulaşmak için iki seçenek var. Bunlardan ilki havayolu, diğeri de denizyolu. Havayolu ile Türkiye’nin pek çok şehrinde direkt ya da aktarmalı olarak Kıbrıs’a ulaşabilirsiniz. Ancak Ercan Havalimanı’na ulaştıktan sonra mutlaka Kıbrıs transfer hizmetinden yararlanmalısınız. Aksi durumda toplu taşıma ya da taksi seçeneği size konforlu bir yolculuk getirmeyecektir.

Denizyolu ile Kuzey Kıbrıs’a ulaşmak isterseniz o halde Mersin ya da Alanya’dan gerçekleştirilen feribot seferlerini takip edebilirsiniz. Araçlı ya da sivil feribot seferleri sıklıkla gerçekleştiriliyor. Feribot ile ulaşım sağlayacaksanız, Girne Limanı’nda inebilirsiniz. İndikten sonra otelinize ya da diğer yerlere ulaşmak için konforlu ve güvenilir bir tercih olan Ercan Havalimanı VIP transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kıbrıs Transfer Hizmeti İle Konforlu Ulaşım

Konforlu ve güvenilir bir ulaşım için harika bir seçenek olan Kıbrıs havalimanı transfer hizmeti sayesinde havalimanından dilediğiniz tüm noktalara en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Trafikte yorulma, zaman kaybetme, rahatsız koltuklarda ve kalabalıkta seyahat etme gibi dezavantajlardan tamamen kurtulup, keyifli bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca Ercan Havalimanı VIP transfer hizmeti için önceden rezervasyon yaptırırsanız, havalimanına indikten sonra beklemenize gerek kalmaz. Aksi durumda araç havalimanına gelene kadar beklemeniz gerekebilir.

Siz de konforlu, güvenilir ve hızlı bir ulaşım için www.kibristransfer.com adresini ziyaret edebilir, hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu şekilde Kıbrıs transfer hizmetinin tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.