SON DAKİKA

Bina Yıkımı Karşılığı Malzeme Satışı

Bu haber 26 Mayıs 2019 - 1:37 'de eklendi ve 140 kez görüntülendi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Derince ilçesinde bulunan KEV eski tesislerindeki toplantı salonu, İzmit Kozluk mahallesinde bulunan Maliye lojmanı ve Yavuz Meslek Lisesi çelik bağlantı köprüsünün yıkılması, enkazının taşınması karşılığı binalardaki muhtelif malzemelerin satışı için ihale yapacak.

İHALE BİLGİLERİ

Derince ilçesinde bulunan KEV eski tesislerindeki toplantı salonu, İzmit Kozluk mahallesinde bulunan Maliye lojmanı ve Yavuz Meslek Lisesi çelik bağlantı köprüsünün yıkılması, enkazının taşınması karşılığı binalardaki muhtelif malzemelerin (kapı, pencere, demir-çelik, kazan vb.) satılması ihalesi 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 51/a maddesine göre pazarlık usulü ile yapılacaktır.

İhale 29/05/2019 Çarşamba günü saat 10:48 de Belediyemiz Encümen Toplantı Salonunda yapılacak olup, İdari Şartname 150- TL karşılığında Taşınır Mal ve Ambarlar Şube Müdürlüğünden temin edilecektir. Muhammen bedel 40.000- TL, geçici teminat 1.200-TL’dir. Ayrıca ihaleyi kazanandan 100.000 -TL geçici zarar tazmin bedeli alınacaktır.

Katılımcılardan istenen belgeler:

  1. Teklif vermeye yetkili olduğuna dair noter tasdikli imza sirküleri
  2. Ticaret Sicil Gazetesi
  3. Tebligat için adres beyanı
  4. Geçici teminatın yatırıldığına dair makbuz
  5. İhale Şartname bedelinin yatırıldığına dair makbuz
  6. Yer Görme Belgesi
  7. İdari Şartname ( Sayfaları İmzalı)
  8. Vekaleten katılma halinde Noter Tasdikli Vekaletname
  9. Ortak katılım olması halinde Noter Tasdikli Ortak Girişim Beyannamesi

Katılımcı dosyalarının en geç 28/05/2019 Salı günü saat 12:30’a kadar Belediyemiz Encümen Şube Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir. Bilgi için: 0262 3181420

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.