• DOLAR
  5,8827
  %-0,75
 • EURO
  6,4899
  %-0,76
 • ALTIN
  282,02
  %-0,89
 • BIST
  93.981
  %-5,10
Düzce İli Arı Yetiştiricileri Birliği Mal Alımı İçin İhale İlanı

Düzce İli Arı Yetiştiricileri Birliği Mal Alımı İçin İhale İlanı

Düzce İli Arı Yetiştiricileri Birliği, T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Üretim Altyapılarının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Düzce’ de Üyelerimizin Ortak Kullanımına Yönelik Bal ve Arı Ürünleri Polen, Arı Sütü, Propolis Dolum Tesisi Kurulması Projesi için bir mal alımı (makine – ekipman) ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. İhaleye katılım koşulları, […]

Booking.com

Düzce İli Arı Yetiştiricileri Birliği, T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Üretim Altyapılarının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Düzce’ de Üyelerimizin Ortak Kullanımına Yönelik Bal ve Arı Ürünleri Polen, Arı Sütü, Propolis Dolum Tesisi Kurulması Projesi için bir mal alımı (makine – ekipman) ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Burhaniye Mahallesi Bakla Sokak No: 6 Merkez/DÜZCE adresinden veya www.duzaybir.com veya www.marka.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 20.06.2019 – 11:00.

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.duzaybir.com  ve www.marka.org.tr adreslerinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 20.06.2019 tarihinde, saat 14:00’ de ve Burhaniye Mahallesi Bakla Sokak No: 6 Merkez/DÜZCE adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com