İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi araç kiralama ihalesi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından 141 adet sürücüsüz muhtelif araç kiralama ihalesi yapılacak.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Daire Başkanlıklarında hizmetlerin daha verimli şekilde yürütülebilmesi, Belediye bünyesindeki araç ihtiyacının tümünün tek Daire Başkanlığı üzerinden temini yoluyla zaman, yakıt, işgücü ve her türlü kaynak israfının önlenmesi ve hizmetlerde birimler arası koordinasyonunun sağlanması için; 36 Ay (1096 Gün) sözleşme ile, 237 Sayılı Taşıtlar Kanunu ve İlgili genelgeler doğrultusunda hizmet aracı olarak havuz esasına göre çalıştırılmak üzere çeşitli tip ve modellerde 141 adet sürücüsüz muhtelif araç kiralama hizmeti alımı yapılacak.

İhale 26.09.2019 tarihinde saat 10:30’da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhale İşleri Şube Müdürlüğü F Blok Zemin Kat’ta yapılacak.

Reklamlar

İlk yorum yapan siz olun

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan marmarabasin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.