İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yatak odalarında tarzınızı yansıtan yatak örtüleri

Evin en özel mekanı olan yatak odalarında her kullanıcının beğeni ve ihtiyacına göre şıklık ve konforu yakalamak mümkün. Madame Coco, yatak örtüsü seçiminde göz önünde bulundurulması gerekenlere dair tavsiyelerde bulunuyor

Evin en dingin ve rahat mekanı olan yatak odalarında her kullanıcının ihtiyaç ve beklentilerine göre estetiği yakalamak mümkün. Madame Coco, yatak örtüsü seçiminde dikkat edileceklere dair önerilerde bulunuyor.

Işık miktarı fazla olan odalarda renk seçimi özgür oluyor

Yatak örtüsü seçiminde yatak odasının yeterli miktarda ışık alıp almadığı konusuna dikkat çeken Madame Coco’ya göre, odanın aldığı ışık miktarı, yatak örtüsünün renk seçiminde önemli rol oynuyor. Yatak odası koyu renklerde dekore edilmişse ve yoğun bir ışık almıyorsa, açık renk ve desende yatak örtüleri seçmek uygun oluyor. Hem alan olarak büyük hem de aldığı ışık miktarı fazla olan odalarda ise renk seçiminde daha özgür olunuyor. Madame Coco mat saten, örme ve kadife tek, çift kişilik ve king size yatak örtüleriyle geniş alternatifler sunuyor. Madame Coco, çeşitli renk ve desende yatak örtülerini odadaki mobilyadan aksesuarlara, perdeden halıya ve duvar rengine göre belirleyebilme imkanı sağlıyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.