İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ADAYORUM Anadolu Medya Grup bünyesine katıldı

Sakarya’nın etkili yayın organlarından Adayorum.com Anadolu Medya Grup bünyesine katıldı. Grup Anadolu Medya Genel Müdürlüğüne ise Safa Polat getirildi.

Bünyesinde Haberfokus, 95.5 Dolu Radyo, Ana TV, Ajans Anadolu ve E Gazeten markalarını barındıran Anadolu Medya Grup, yeniden yapılanma çalışmaları kapsamında önemli atılımları gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Sakarya’da yayın yapan Adayorum.com haber sitesi Anadolu Medya Grup bünyesine katıldı. Yeni dönemde Anadolu Medya Grup bünyesinde yayın hayatına devam edecek olan Adayorum.com haber sitesi, güçlenmiş kadrosu ile medya grubun önemli yayın organlarından biri olacak.

YENİ GENEL MÜDÜR SAFA POLAT

Anadolu Medya Grupta gerçekleştirilen yeniden yapılandırma çalışmaları kapsamında Genel Müdürlük görevine de Safa Polat getirildi. Konuyla ilgili Anadolu Medya Grup Yönetim Kurulundan yapılan bilgilendirmede: “Medya grubumuzun yeni Genel Müdürü olarak görev yapacak olan Safa Polat’a başarılar diliyoruz. Ayrıca medya grubumuzun yeni yayın organı Adayorum.com’a da yayın hayatında başarılar temenni ediyor, kuruluşumuzdan beri asla vazgeçmediğimiz hedeflerimize emin adımlarla ilerlediğimizi ifade ediyoruz” denildi.