34.6 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Gündoğdu’ya önemli ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu Batı Asya Bölge Teşkilatı Başkanı ve Genel Sekreterini ağırladı.

UCLG-MEWA Başkanı Mohamad Saadie ve Genel Sekreter Mehmet Duman, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu’yu ziyaret etti.

BİRLEŞMİŞ KENTLER VE YEREL YÖNETİMLER

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu Batı Asya Bölge Teşkilatı ve Danieh Belediyeler Birliği Başkanı (UCLG MEWA) Mohamed Saadi, Genel Sekreter Mehmet Duman ile birlikte, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu’yu ziyaret etti. Ziyarette Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm de hazır bulundu.

ORTAK İŞ BİRLİĞİ

Ziyarette Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu Batı Asya Bölge Teşkilatı arasındaki mevcut diyaloğun korunması ve olası yeni iş birlikleri üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Teşkilatınca yürütülen projelerin paydaşı olmasının öneminin vurgulandığı ziyarette, iş birliğinin daha da geliştirilmesi gerektiği vurgulandı.

“KOCAELİ TÜRKİYE’NİN LOKOMOTİFİ”

Kocaeli’nin Türkiye için önemli bir şehir olduğunu ifade eden Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu Batı Asya Bölge Teşkilatı ve Danieh Belediyeler Birliği Başkanı Mohamed Saadi; “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu’ya bizi kabul ettikleri için teşekkür ediyoruz. Kocaeli Türkiye için önemli bir şehir, önemli bir lokomotifi. Bu önemli şehrin yöneticilerinin tecrübelerinden yararlanmak istiyoruz. Bugün gerçekleştirdiğimiz ziyarette bu konuları ele aldık. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Bizleri ağırladığı için kendisine şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

“ORTAK ÇALIŞMALARIMIZ OLACAK”

Mohamed Saadi’ye ziyaretleri için teşekkür eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu; “Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Teşkilatı 100 yıllık bir tarihe sahip. Böylesine köklü bir kuruluşun paydaşı olmaktan mutluyuz. Daha önce birkaç çalışmada paydaşlığımız bulundu. Bunun arttırılması ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğumuz bu ziyaret yeni projelerin önünü açacaktır. Bugün beni ziyaret eden Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu Batı Asya Bölge Teşkilatı Başkanı Mohamed Saadi ve Genel Sekreter Mehmet Duman beye teşekkürlerimi sunuyorum” açıklamasında bulundu.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

SGB’de görev dağılımı yapıldı

Sakarya Gazeteciler Birliği’nin (SGB) genel kurulu sonrasında göreve seçilen yönetim kurulu kendi arasında toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi.  Sakarya’da mesleki anlamda...