İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Abhaz Derneği Ayhabılarından Cemalettin Ümit’ten mesaj….

Geçirdiği rahatsızlıktan dolayı evinde istirahat eden Sakarya Abhaz Derneği Ayhabılarından Cemalettin Ümit’in abhaz kamuoyuna gönderdiği Mesaj:

Değerli dostlar,

“İnsan yaşamında iz bırakan önemli olaylar vardır. Misal vermek icap ederse, ilkokula başlayış, diplomalar, nişan, düğün, çalışma hayatı ve çalışma hayatındaki değişiklikler… Sosyal olan bu olayların dışında yaşın ilerlemesi ile ortaya çıkan sağlık sorunları da ayrı bir konu elbette. Bu anlamda ben 91. yaşımı sürdüğüm bu günlerde daha önce de geçirdiğim gibi, ancak bu sefer oldukça ağır bir enfarktüs geçirdim.Haber aldım ki, bir değerli dostum hastalığımı sosyal medyada paylaşmış. Bu sebeple pek çok dost tarafından arandım, ancak sağlık durumum uygun olamadığımdan bizzat cevap veremedim. Çocuklarım mesajları aldılar ve bana ilettiler. Şu anda hastaneden çıkıp evimde istirahat etmekteyim. Buna şiddetle ihtiyacım var. İnşallah en kısa zamanda siz sevgili dostlarımın arasında olmak en büyük arzum ve temennimdir”

Haber: SAKARYA – Levent CANDAN

Reklamlar

İlk yorum yapan siz olun

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan marmarabasin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.