İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi Balkanlara götürüyor

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi üyeleri ve üye yakınları için yaz tatilinin başlamasıyla birlikte Büyük Karadeniz Turu ve Balkan Gezileri düzenliyor.

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi, üyeleri ve yakınlarına özel yapmış olduğu indirim anlaşmaları ile iki farklı tur programı düzenliyor. 4 Gece 5 gün sürecek olan Büyük Karadeniz turu 1 Temmuz’da Adapazarı’ndan hareket ederek Amasya, Samsun, Sinop, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve  Batum ziyareti ile sona erecek.

7 gece 8 gün sürecek uçaklı Balkan turu 29 Haziran’da başlayacak. Balkan turu Makedonya, Arnavutluk, Bosna Hersek, Karadağ, Sırbistan, Kosova’yı kapsıyor.

TUR PROGRAMI

Büyük Karadeniz Turu 4 Gece 5 Gün Son Kayıt 15 Haziran ..
Karadeniz &Batum Turu
(4 GECE 5GÜN)
Adapazarından hareketle,Gerede,Osmancık yoluyla Amasyaya varış.

1.GÜN: Amasyada Sabah Namazı ve Kahvaltısından sonra,Şehir turu,Amasya Kalesi (Kızlar Sara yı), Kaya Mezarları,Darüşşifa,II.Bayezid Külliyesi,Güneş Sa atı,Mehmet Paşa Camii,Şirvanlı Camii,Gök Medrese,Torum tay Türbesi,Hazeran lar Konağı,Nehir Boyu Tarihi Amasya Evleri, Müze ve Köprüler,Ferhat ve Şirinle ilgili Su Kanalla rı,Ardından Öğle Yemeği(Ekstra) ve Samsun’a Hareket. Samsunda,ATATÜRK’ün Samsuna gelişini simgeleyen İlk Adım anıtı,Bandırma Vapuru ve diğer ziyaretlerden sonra, Çarşamba,Terme yoluyla Orduya Varış . (Konaklama. 1)

2.GÜN: Oteldeki kahvaltıyı müte akip,Boztepe yi Teleferikle gezdikten sonra.Bulancakve Giresun,Beşikdüzyoluyla Trabzona Varış.Trabzon Şehir turu, Atatürk Köşkü, Fatih Camii,Gülbahar Hatun Türbesi, Ayasofya Müzesinin ziyaretinden sonra,Bir Çay Fabrikası ziyareti.Sürmene Bıçakçısını ziyaret,Alış-verişten sonra, Uzungöle hareket,Otelimize yerleşme. (Konaklama 2)

3.GÜN: 10 Temmuz 2019 Çarşamba,Sabah kahvaltısından sonra,Uzun göl etrafında gezi için serbes zaman.Daha son ra Exstra olarak Karaster Yaylasına çıkıyoruz,yayla gezisin den sonra tekrar Uzun göle dönüyoruz.Sümela Ziyareti ve (Konaklama 3)

4.GÜN: Otelde erken saatler- de alacağımız kahvaltıyı müteakip,Sarp Sınır Kapısına gi – diyo ruz.Batum Macerasınabaşlıyoruz.AzizAndre,Aziz Ma tias Anıtı Gonio Apsaros Kalesi,Çoruh Nehrinin denize Ulaş- tığı delta,Ters Şişe gibi olan Adalet Sarayı, Restoran lar ve Batum Limanını geziyoruz. Daha sonra,Batum Bulvard ve Avrupa Meydanı,Medea ve Altın Post Anıtı, Batum Tiyat ro Binası gibi gezilecek yerlerden sonra Duruma göre Telefe- rikle Batumu tepeden seyretme,Sarp Sınır kapısından çıkış yapıp,Aydere Gidiş.“Ayder Elif Butik Otel”de (Konaklama 4)

5.GÜN: Sabah Kahvaltısından sonra,Serbes Zaman,Alışverişlerden sonra, Exstra Turu- muz,(Gidiş geliş Minübüs ücreti 35Tl)Sevdaluk Dizisinin çekildiği Fırtına Vadisi,Çinçiva Köyü,Tarihi Kemer Köprüsü ve Zilka le gezile rinden sonra Rizeye dönüyoruz.Şehir turu ve TPA Satış Fab rikasına giriyoruz,Alış verişe serbes zaman. Daha sonra Meşhur Kuru fasülye lokantasında öğle yeme- ği ve Adapazarına dönüş.

Gezi Ücreti;1100 TL

Ücrete Dahil Hizmetler
Araçlarla Ulaşım,Konaklama ve Oteldedeki 4 Akşam Yeme- ği ve 4 Kahvaltı,Seyahat Sigor tası ve Araç içi İkramlar.

Ücrete Dahil Olmayanlar Lüks
1- Kişisel Harcamalar 2-Öğle Yemekleri 3-Müze,Örenyeri girişleri
4-Ekstra Tur Ücretleri

UKBA TUR
Gurup Lideri Resul Arslan
(0532- 2737237-0538-8398044)
Adres:Tozlu Camii Yanı,Orta Mah.Soğanpazarı Caddesi No.62/1 .Tel.2816969 Adapazarı-Sakarya

Reklamlar

İlk yorum yapan siz olun

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan marmarabasin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.