• DOLAR
  5,7884
  %0,66
 • EURO
  6,4038
  %0,20
 • ALTIN
  271,88
  %-0,36
 • BIST
  7,6090
  %0,46
Furkan Beşel Sakarya Büyükşehir’de

Furkan Beşel Sakarya Büyükşehir’de

Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Furkan Beşel Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığına atandı. SAKARYA Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SAÜSEM) Müdür Yardımcısı ve Sakarya Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkanı olan Doç. Dr. Furkan Beşel, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Tarafından Genel Sekreter Yardımcılığına atandı. Furkan Beşel Kimdir? 6 Temmuz 1985 yılında doğdu. Marmara […]

Booking.com

Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Furkan Beşel Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığına atandı.

SAKARYA

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SAÜSEM) Müdür Yardımcısı ve Sakarya Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkanı olan Doç. Dr. Furkan Beşel, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Tarafından Genel Sekreter Yardımcılığına atandı.

Furkan Beşel Kimdir?

6 Temmuz 1985 yılında doğdu.

Marmara Üniversitesi İktisat (İngilizce) bölümünden 2009 yılında mezun oldu.

2010 yılında Sakarya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde Araştırma Görevlisi oldu.

2013 yılında Sakarya Üniversitesi Maliye Anabilim dalında Prof. Dr. Fatih Savaşan’ın danışmanlığında “Yolsuzluk ve Ekonomik Büyüme İlişkisi: Türkiye Örneği” başlıklı tezi ile Yüksek Lisans; 2017 yılında Prof. Dr. Temel Gürdal’ın danışmanlığında “Türkiye’de Vergi Denetiminin Ekonomik ve Hukuki Etkinliği” başlıklı tezi ile doktora eğitimini tamamladı.

2012 yılında Sakarya kurulan, ulusal, bölgesel ve uluslararası sorunlara yönelik araştırmalar yaparak, bu çalışmaların sonuçlarını kamuoyuna ve karar alıcılara sunan, akademi ve toplum arasında bir köprü olmayı amaçlayan Politik, Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezinde (PESA) araştırmacı olarak görev aldı.

Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, 2014-2015 yılı Performans Birincisi olarak ödül aldı.

2016-2017 eğitim-öğretim yılında Durham Üniversitesi (İngiltere)’nde misafir araştırmacı olarak çalışmalarda bulundu.

2018 Ağustos ayında Doçent olan Furkan Beşel, ikinci bir lisans eğitimi için Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne başladı.

2018 yılında Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı oldu.

2019 yılında Sakarya Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkanı oldu.

Vergi Hukuku, Türk Vergi Sistemi, Mali Hukuk, Mali İktisat, Maliye Teorisi, Maliye Politikası ve İslam Ekonomisi alanlarında birçok ulusal ve uluslararası akademik çalışmaları bulunan Furkan Beşel, İngilizce ve Japonca bilmektedir.

 

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com