Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7333
  % 0,07
 • EURO
  6,3204
  % 0,23
 • ALTIN
  276,2607
  % 0,09
 • BIST
  102.078
  % -0,50
Prof. Dr. Zafer Koçak Veri Tabanı Komitesi Üyeliğine seçildi

Prof. Dr. Zafer Koçak Veri Tabanı Komitesi Üyeliğine seçildi

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi ve Balkan Medical Journal Baş Editörü Prof. Dr. Zafer Koçak, mevcut üyelerinin önerisiyle ULAKBİM tarafından TÜBİTAK ULAKBİM TR-Dizin Fen Bilimleri Veri Tabanı Komitesi Üyeliği’ne seçildi. Prof. Dr. Koçak, dizin ve dergi seçim kurallarını belirleyen ekipte yer alarak fen bilimleri alanındaki dergilerin dizine girmesine karar […]

Booking.com
Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi ve Balkan Medical Journal Baş Editörü Prof. Dr. Zafer Koçak, mevcut üyelerinin önerisiyle ULAKBİM tarafından TÜBİTAK ULAKBİM TR-Dizin Fen Bilimleri Veri Tabanı Komitesi Üyeliği’ne seçildi. Prof. Dr. Koçak, dizin ve dergi seçim kurallarını belirleyen ekipte yer alarak fen bilimleri alanındaki dergilerin dizine girmesine karar veren komitede görev yapacak.

TR Dizin Nedir?
ULAKBİM tarafından oluşturulmakta olan TR Dizin; Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler alanlarında makaleleri içeren bibliyografik / tam metin bir atıf veri tabanıdır. TR Dizin, 2000 yılı Ağustos ayından itibaren web sayfası üzerinden taranabilmektedir. TR Dizin’in kapsamını oluşturan ulusal bilimsel dergiler, ULAKBİM TR Dizin uzmanları ile ilgili konu alanlarındaki uzman ve akademisyenlerden oluşan komiteler tarafından dergi değerlendirme kriterlerine bağlı olarak seçilmektedir.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?