Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
Sekerman Köyü’ndeki Hıdrellez etkinliğine katıldılar

Sekerman Köyü’ndeki Hıdrellez etkinliğine katıldılar

BİLECİK (İHA) – Bilecik’in Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin, bir dönem ilçeye bağlı olan, şimdi ise Sakarya’nın Geyve ilçesine bağlı Sekerman Köyü’ndeki Hıdrellez etkinliğine katıldı. Etkinliğe, eski Sanayi Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve çok sayıda vatandaş katıldı. Sekerman Köyü’nün Osmaneli ile […]

Booking.com

BİLECİK (İHA) – Bilecik’in Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin, bir dönem ilçeye bağlı olan, şimdi ise Sakarya’nın Geyve ilçesine bağlı Sekerman Köyü’ndeki Hıdrellez etkinliğine katıldı.

Etkinliğe, eski Sanayi Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve çok sayıda vatandaş katıldı. Sekerman Köyü’nün Osmaneli ile bağı çok fazla olduğunu anlatan Başkan Şahin, “Cuma Pazarı’mızda bu köylülerini her zaman görebiliyoruz. Yine köylülerimizden Osmaneli ye yatırım yapan ve yerleşen birçok aile var. Köylülerimizin ilgisine çok teşekkür ediyoruz. Her zaman işbirliği yaptığımız Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Bakan Yardımcılığı döneminde sanayi parselleri konusunda bizlere büyük destek olan ve ilçemizi ziyaret eden milletvekilimiz eski Sanayi Bakan Yardımcımız Doç. Dr. Hasan Ali Çelik’e tekrar teşekkür ediyoruz” dedi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?