Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7202
  % 0,59
 • EURO
  6,2996
  % 0,09
 • ALTIN
  276,5736
  % 1,63
 • BIST
  102.590
  % -0,47
Sinan Cengiz görevi bıraktı mı?

Sinan Cengiz görevi bıraktı mı?

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Sinan Cengiz’in görevi bıraktığına dair sosyal medya paylaşımları yapıldı. 31 Mart yerel seçimleri sonrası Belediye Başkanı seçilen Ekrem Yüce’ye görevi bırakmak istediği konusunda görüştüğü söylenen Sinan Cengiz’in özel kalem müdürlüğü görevini bıraktığına dair sosyal medyada paylaşımlar yapıldı. İşte yapılan o paylaşımlar ‘İşe ilk girdiğim günden beri desteğini esirgemeyen ve […]

Booking.com

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Sinan Cengiz’in görevi bıraktığına dair sosyal medya paylaşımları yapıldı.

31 Mart yerel seçimleri sonrası Belediye Başkanı seçilen Ekrem Yüce’ye görevi bırakmak istediği konusunda görüştüğü söylenen Sinan Cengiz’in özel kalem müdürlüğü görevini bıraktığına dair sosyal medyada paylaşımlar yapıldı.

İşte yapılan o paylaşımlar

‘İşe ilk girdiğim günden beri desteğini esirgemeyen ve maddi manevi hep yanımda olan duruşuyla adamlığıyla her zaman örnek aldığım Müdürüm Abim görevinden ayrılmıştır. Ben Özel kalemde olduğum süreçte Fakire mazluma islam adına yaptıklarına şahidim ve razıyım Allah’ta senden razı olsun Yolun bahtın açık olsun inşallah abicim …’

‘Rabbim yardımcınız olsun.. Gönüllerimiz bir, istikametimiz bir.. Seviliyorsunuz abilerim..’

‘Değerli dostum kardeşim sizler gibi şahsiyetlerin devlet kademelerinde herdaim ihtiyaç vardır bizler sizin görevinizi hakkıyla yapdığınıza şahidiz ve şahit olduk allah cc yeni görevlerinizde yolunuzu bahtınızı açık etsin.

Selam ediyorum.’

 

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?