Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7068
  % -0,39
 • EURO
  6,3226
  % 0,27
 • ALTIN
  275,4413
  % -0,21
 • BIST
  101.447
  % -1,11
Bahar Korçan’ın İlkbahar-Yaz 2018 koleksiyonu Morhipo.com’da!

Bahar Korçan’ın İlkbahar-Yaz 2018 koleksiyonu Morhipo.com’da!

Ünlü tasarımcı Bahar Korçan’ın İlkbahar-Yaz 2018 koleksiyonu 16 Temmuz Pazartesi günü Morhipo.com’da! Tasarımlarını sadelik ve sahicilik düşüncesiyle hazırlayan ünlü tasarımcı Bahar Korçan, en güncel koleksiyonunu 16 Temmuz Pazartesi günü Morhipo.com müşterilerinin beğenisine sunuyor. Tasarımcının kendi yazdığı bir şiirden yola çıkarak yaptığı çizimlerle şekillenen İlkbahar-Yaz 2018 koleksiyonu, Bahar Korçan stilini taşıyan zamansız parçalardan oluşuyor. Tamamen doğal […]

Booking.com
Ünlü tasarımcı Bahar Korçan’ın İlkbahar-Yaz 2018 koleksiyonu 16 Temmuz Pazartesi günü Morhipo.com’da!
Tasarımlarını sadelik ve sahicilik düşüncesiyle hazırlayan ünlü tasarımcı Bahar Korçan, en güncel koleksiyonunu 16 Temmuz Pazartesi günü Morhipo.com müşterilerinin beğenisine sunuyor. Tasarımcının kendi yazdığı bir şiirden yola çıkarak yaptığı çizimlerle şekillenen İlkbahar-Yaz 2018 koleksiyonu, Bahar Korçan stilini taşıyan zamansız parçalardan oluşuyor. Tamamen doğal kumaşlardan üretilen ve pastel renklerin ağırlıkta olduğu koleksiyon; şiir, resim ve modayı ilham verici bir sentezde buluşturuyor.

Modanın e-ticaretteki adresi Morhipo.com, Türkiye’nin ilk moda tasarım markasının sahibi, başarılı tasarımcı Bahar Korçan’ın yeni koleksiyonunu müşterileriyle buluşturuyor. Hazırladığı her koleksiyonda modayı sanatla buluşturan ünlü tasarımcı, İlkbahar-Yaz 2018 koleksiyonunun hikayesini şu şiirle anlatıyor:

“Ben Bahar, yazarım çizerim anlatırım.
Benden kopan her kelime,
amaç oldu kaderime…
Kağıtlar yetmedi; duvarları, dolapları, gönlü sıkkın her şeyi boyadım.
Bir baktım ki; ne yazarsam ne çizersem hayat buluyor nefesimle.
25 yıllık serüvenin ardından,
Yine yeni ve yeniden.”

Korçan imzalı çizimler Morhipo.com müşterilerine hediye!

Moda dünyasına “sahici tasarımlar” kavramını sokan Bahar Korçan, İlkbahar-Yaz 2018 koleksiyonunda da her zaman olduğu gibi yine sadelikten yana. Pastel renklerin ağırlıkta olduğu koleksiyon, tamamen doğal kumaşlardan oluşuyor. Bahar Korçan’ın çizimlerinin baskı tekniğiyle uygulandığı parçalar, gündüz ya da gece, giyene zaman-mekan bağımsız bir şıklık sunuyor.

Koleksiyondaki favori parçasının pembe yelek olduğunu belirten Bahar Korçan heyecanını şöyle paylaştı: “Her koleksiyon çizimden hayata geçerken tarifsiz bir heyecan verir. Bu pembe yelek benim için heyecanın doruğa ulaştığı parça oldu. Koleksiyon şimdi Morhipo.com aracılığıyla geniş kitlelere ulaşacak, benim çizim anında başlayan heyecanım sayısız insana ulaşacak.” Üstelik Morhipo.com Bahar Koçan ile yaptığı bu ilk işbirliğine özel, müşterilerine unutulmaz bir hatıra sunuyor, pembe yeleği satın alan müşterilerine yeleğin Bahar Korçan imzalı çizimini hediye ediyor.

Bahar Korçan kimdir? 
1992’de İTKİB’in düzenlediği yarışmayı kazanarak ismini duyurdu. Yarışmanın öncesinde yedi yıl Vakko’da çalıştı.Türkiye’nin ilk moda tasarım ofisini açtı. 1999 yılında İstanbul Moda Günleri’nde En İyi Tasarımcı seçildi. O dönemde Modern Dans Topluluğu ve Ankara Devlet Opera ve Balesi’nin yanı sıra Tarkan, Sezen Aksu, Yonca Evcimik ve Demet Akbağ gibi sanatçıları giydirdi. Moda Tasarımcıları Derneği’nin başkanlığını yaptı. 2018’de, konsept mağaza Bahar Korçan Stories’i Nişantaşı’nda açtı.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Bahar Korçan

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?