Alikahya’daki ‘Anne Oteli’ yenilendi

Geçtiğimiz Haziran ayı içerisinde Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne devredilen Alikahya yerleşkesi içerisinde yer alan, doğum sonrası yeni doğan yoğun bakımda tedavi gören bebeklerin sık aralıklarla anne sütüyle beslenmesi, bu nedenle annelerin hastaneden uzaklaşmaması, annelerin bebekleri ile daha rahat ilgilenebilmeleri için “Anne Oteli” yenilenerek otel konforunda standartlar sağlandı.

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetici–Başhekim Doç. Dr. Soner ŞAHİN, Başhekim Yardımcıları Doç. Dr. Erkan ŞENGÜL, Uz. Dr. Ahmet SARIIŞIK, Uz. Dr. Onur KARAKAYALI, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Ümit TIRPANCI, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Vildan BURÇ, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Derya GÖÇMENGİL, İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı Kamil TÜYLÜOĞLU öncülüğünde yenilenerek annelerin hizmetine sunuldu.

Açılış konuşmasında Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Onursal VARLIKLI Anne Otelinin yenilenmesinde emeği geçen başta Hastane Yöneticisi –Başhekim Doç. Dr. Soner ŞAHİN ve tüm ekibine teşekkür etti. Daha sonra konuşmasını yapan Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetici –Başhekim Doç. Dr. Soner ŞAHİN; kısa bir süre öncesinde birleştirilen Alikahya Yerleşkemizde ki Anne Otelinde yenilenme çalışmalarının hızla tamamlanması ile kalacak yeri olmayan annelerin daha konforlu ve ferah bir ortamda misafir etmekten mutlu olduklarını dile getirdi. Bu yenileme çalışmasında emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Anneler tamamıyla yenilenen içerisinde tv, buzdolabı ,yemek masası, su ısıtıcısı gibi her türlü ihtiyaçlarının düşünülerek, kendilerine sunulan imkanlarla Anne otelinde evlerinde ki gibi rahat hissettiklerini ifade ettiler. Bebekleri hastanede tedavi gören anneler anne otelinin yenilenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, hastane yönetimine teşekkürlerini ilettiler.

Untitled-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.