Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7477
  %0,51
 • EURO
  6,3537
  %0,54
 • ALTIN
  280,36
  %1,73
 • BIST
  100.237
  %-0,10
Bu Programda Astım ve Alerji Konuşulacak

Bu Programda Astım ve Alerji Konuşulacak

Sakarya Büyükşehir Sağlık Konferansları 10 Şubat Çarşamba günü ‘Çocuklarda Astım ve Alerji Hastalıkları’ konulu konferans ile devam edecek. AKM’de düzenlenecek programa Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Uzmanı Prof. Dr. Öner Özdemir konuşmacı olarak katılacak. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen sağlık konferansları devam ediyor. Bu kapsamda 10 Şubat Çarşamba günü ‘Çocuklarda Astım ve Alerji […]

Booking.com

Sakarya Büyükşehir Sağlık Konferansları 10 Şubat Çarşamba günü ‘Çocuklarda Astım ve Alerji Hastalıkları’ konulu konferans ile devam edecek. AKM’de düzenlenecek programa Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Uzmanı Prof. Dr. Öner Özdemir konuşmacı olarak katılacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen sağlık konferansları devam ediyor. Bu kapsamda 10 Şubat Çarşamba günü ‘Çocuklarda Astım ve Alerji Hastalıkları’ konulu konferans gerçekleştirilecek. AKM’de saat 14.00’da gerçekleştirilecek programa Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Uzmanı Prof. Dr. Öner Özdemir konuşmacı olarak katılacak. Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada; “Konferansa tüm vatandaşlarımız davetlidir” denildi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Öner Özdemir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com