18.6 C
İstanbul

Cilt Bakımı ile Yenilenmiş Bir Cilt

- REKLAM -

İnsanların cilt yapısı bebeklik döneminden itibaren sağlıklı ve parlak bir yapıya sahiptir. Fakat insanın yaşamı boyunca cilt yapısı aynı kalmıyor. Yaşın ilerlemesi başta olmak üzere farklı etkenlerin devreye girmesi ile beraber cilt yapısında farklı sorunlar kendini gösteriyor. Karakucak Klinik uzmanları da cilt bakımı Mersin uygulaması ile beraber artık insanların istedikleri cilde ulaşmaları mümkün hale geliyor.

Normalde konu cilt bakımı Mersin uygulamaları olduğu zaman pek çok kişinin aklına öncelikli olarak gelen şey, insanların kendi kendilerine yaptıkları bakım işlemleri. Çeşitli krem ve maskeler ile yapılan işlemler ilk bakışta bakım gibi görülse de gerçekte bu işlemler aslında cilde istediklerini vermez. Çünkü çoğu zaman insanlar tam anlamıyla cilt tipleri ve ciltlerindeki sorunlar ile alakalı bilgileri tam olarak bilmeden ciltlerine aslında faydadan çok zarar verebiliyorlar. Her geçen gün bu konuda bilinçlenmeye başlayan insanların sayısının artması ile beraber artık cilt bakımı konusunda da çok daha iyi adımlar atılmaya başlandı. Özellikle de teknolojik cilt bakımları ile beraber ciltteki sorunlara yönelik son derece başarılı sonuçların elde edilmesi mümkün hale geliyor. Bu aşamada uzmanlar tarafından cilt detaylı olarak incelenerek en uygun sonuçların elde edilmesi sağlanıyor.

Jet Peel Uygulaması

Karakucak Klinik uzmanları tarafından gerçekleştirilen cilt bakımı Mersinuygulamalarından biri olan Jet Peel uygulaması esnasında serum fizyolojik ve doğal gazlar kullanılmaktadır. İlk uygulamanın yapılmasından sonra ciltte nemlilik, yumuşaklık ve parlaklık ortaya çıkar. Uzman tarafından yapılan derin temizlik ve nemlendirme ile birlikte cilt kendini toparlar ve yenileme sürecine girer. Uygulamanın sonrasında ise ciltteki gözenekler açılır, cildin dolaşım hızı artmış olur. Sonrasında da cilt çok daha genç, parlak ve sağlıklı bir görünüme ulaşmayı başarır.

Baby Face Lazerli Cilt Bakımı Uygulaması

iki aşaması olan bu cilt bakımında ilk aşamada cildin var olan durumuna göre thulium lazer kullanılarak ciltte mikro kanallar açılır. Ardından da ciltteki sorunlara göre tamamen kişiye özel olarak hazırlanılan Lasemp ampuller cildin altına iletilir. Cilde uygulanacak maske ile işlem tamamlanır. Cilt sorununa göre farklı seans sayıları ile beraber ortaya etkileyici sonuçlar çıkmaktadır.

Oxygeneo Uygulaması

Cildini canlandırmak ve çok daha duru bir görünüme sahip olmak isteyenler, cilt bakımı Mersinuygulamalarından biri olan Oxygeneo uygulaması ile aradığını bulabilecektir. Uzman isimler tarafından yapılan bu uygulama için vücuttaki doğal mekanizmalar kullanılmaktadır. uygulamanın yapıldığı bölgeye oksijen gönderilmesini sağlayarak zincirleme reaksiyon oluşmasını sağlayan bu uygulama ile cilt ölü hücrelerinden arındırılarak beslenmesi sağlanmaktadır. Her cilt tipi için uygun olan bu uygulama ortalama yarım saat sürer.

Hydrafacial Cilt Bakımı Uygulaması

Genişlemiş gözenekler, siyah noktalar, akneler, nemsiz ciltler için uygulanmakta olan cilt bakımı Mersin uygulaması ise Hydrafacial cilt bakımı. 4 aşamadan meydana gelmekte olan bu uygulama esnasında kullanılan serumlar cildin temizlenirken aynı zamanda nem kazanmasına da imkan sağlamaktadır. Sağlam dokulara hiçbir şekilde zarar vermeyen bu uygulama her cilt tipi için de uygundur. 20 ila 30 dakika süren seanslarda cilt özel vakumla temizlendikten sonra vakum ve sıvı ile peeling işlemi yapılır. Cildin yapısına uygun serum ve vitaminler ile cildin nemlendirilmesi sonrasında LED ışık tedavisi ile cilt etkili şekilde sıkılaştırılmaktadır.

Profesyonel cilt bakımı Mersinuygulamaları, alanında deneyimli isimler tarafından yapılması halinde ortaya son derece etkili sonuçlar çıkmaktadır. Cildine hak ettiği değeri vermek isteyen herkes, https://www.karakucakklinik.com/ üzerinden bu konuda aradıkları cevapları en iyi şekilde bulmayı başaracaktır.

- REKLAM -
- REKLAM -

Araç Kiralama - Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin

Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler