İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Op. Dr. İlsun Aka, hayalindeki kliniği açtı

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dört yıl boyunca başarılı çalışmalara imza atarak, hastalarından tam not alan özellikle bayan hastaların şifa kaynağı olarak bilinen Sakarya’nın tek Bayan Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Op. Dr. İlsun Aka; Serdivan İlçesi’nde açtığı “Plastik Cerrahi Kliniği’ ile hasta kabul etmeye başladı.

Devlette 4 yıl başarılara imza attı
Sakarya ve çevre illerden gelen hastaların sağlığı ve bir o kadar da güzelliği için, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gösterdiği başarılı çalışmalarına, açtığı Plastik Cerrahi Kliniği’nde devam edecek olan Op. Dr. İlsun Aka, 7’den 70’e sağlık adına her türlü formülü olduğunu dile getirirdi. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorlarından Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İlsun Aka, devlete olan görevini tamamladıktan sonra, daha hızlı ulaşım ve hizmet adına kendi kliniğini açtı. 4 yıldır Sakarya’da görev yapan Op. Dr. İlsun Aka, burada ki hizmetinin ardından kendinin yıllardır hayali olan özel kliniğinde haftanın 6 günü hasta kabul etmeye başladı.

Hayali klinik açmaktı; onuda gerçekleştirdi
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkez Kampusunda yaptığı görev sürecinde çok mutlu olduğunu belirten Op. Dr. İlsun Aka, hastalarıyla olan ikili ilişkileri nedeniyle Sakarya ve Sakaryalıları çok sevdiğini, bilgi, birikimini, mesleki başarılarını burada sürdürmeye karar verdiğini söyledi. Serdivan Tunatan karşısı Alpet Petrol arkasında Sakarya halkına kliniğin kapılarını açan Op. Dr. İlsun Aka, bay ve bayan herkese hizmet vermenin onurunu da yaşadığını sözlerinde yer verdi. Evliliğini yine her şeyden çok sevdiği, hayali olan Plastik Cerrahi, mesleğinin sebebiyle gerçekleştirdi. Plastik Cerrah uzmanı olan ve Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Op. Dr. Sabri Algun Aka ile evli olan Op. Dr. İlsun Aka, adeta mesleğine ve hastalarına kendini adamış bir kişiliğe sahip.

Tüm imkan ve olanaklara sahip
SGK’nın en az destek olduğu bilim dallarından birisi olan Plastik Cerrahi mesleğinin zorlukları, kısıtlı imkanlar sebebiyle tüm hastalarına istedikleri işlemleri yapamamak dan da muzdarip olan Doktor İlsun Hanım, “Estetik işlemleri kimi zaman ihtiyaçtır fakat hepsi özele giriyor, mesleğimizi tam anlamıyla icraa edemiyoruz. Şimdi kliniğimizde tüm imkan ve olanaklarımızla hizmette olacağız. Kamu görevimi de en iyi şekilde yapmaya gayret ettim. Kamudan ayrılmış gibi de kendimi hissetmiyorum. Orası benim ilk ve hep yuvam olacaktır. Hastalarıma daha yakın ve daha çok zaman ayırıp aynı hizmetleri konforlu kliniğim de uygulayacağım için mutluyum” diyerek düşüncelerini paylaştı.

Hastalarına güven ve sevgi bırakıyor
Sabah 09.00 akşam 18.00 aralığında haftanın 6 günü hasta kabul edecek olan klinik de tüm hizmetler verilecek. Bazı operasyonlar anlaşmalı Özel Hastanelerde gerçekleşirken, neredeyse tüm hastalık ve güzellik hizmetleri klinik de verilebilecek. Erkek bayan olarak ayrım yapılmıyor. Klinik güzellik salonu değil sağlıklı, pozitif, mutlu yaşam mutfağı olacağa benziyor. Asistanlığından ilk gününe kadar bir gün kendi kliniğini açmak en büyük hayali olduğunu da itiraf eden Doktor İlsun Aka, “Yine en büyük hayalim Plastik Cerrahi olmaktı. Uzman olduktan ve devlet hükümlülüğümü de tamamladıktan sonra kliniğimi de açıp hayallerimin çoğunu gerçekleştirmiş oldum. Sakarya halkına sağlık gözetilerek tamamen steril ortamda uzmanlık alanıma uygun tüm hizmetleri sunmaktayız. Sakarya halkının sıcaklığı, hastalarımla olan diyalogum, bana olan güven ve sevgilerini karşılıksız bırakamazdım Bu sebeple daha fazla mesai ve daha fazla zaman harcayıp, bire bir ilgili olmak adına kliniğimiz de sizlerle olma arzumu gerçekleştirdim. Güzellik herkesin hakkı. Hem sağlık hem pozitif mutlu hissetmenin bir diğer adı da estetiktir. İnsan kendisine bakım yaptıkça özgüveni ortaya çıkıyor. Psikolojik olarak da kendisini güçlü hissediyor” diyen Doktor Aka “Sağlıklı, Estetikli Güzellikler” ifadesiyle mesaj verdi.

Bir yorum

  1. UMMET TUYSUZ UMMET TUYSUZ

    TEBRIKLER BASARILAR GURUR VERICI

Yorumlar kapatıldı.