Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7068
  % -0,39
 • EURO
  6,3226
  % 0,27
 • ALTIN
  275,4413
  % -0,21
 • BIST
  101.447
  % -1,11
Sağlıklı Zayıflamanın Sırları Bu Konferansta

Sağlıklı Zayıflamanın Sırları Bu Konferansta

Sakarya Büyükşehir Sağlık Konferansları 2 Aralık Çarşamba günü ‘Dengeli Beslen Sağlıklı Zayıfla’ konulu program ile devam edecek. AKM’de düzenlenecek programa İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Gürkan Kubilay konuşmacı olarak katılacak. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen sağlık konferansları devam ediyor. Bu kapsamda ‘Dengeli Beslen Sağlıklı Zayıfla’ konulu konferans katılımcılar ile buluşacak. 2 Aralık Çarşamba […]

Booking.com

Sakarya Büyükşehir Sağlık Konferansları 2 Aralık Çarşamba günü ‘Dengeli Beslen Sağlıklı Zayıfla’ konulu program ile devam edecek. AKM’de düzenlenecek programa İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Gürkan Kubilay konuşmacı olarak katılacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen sağlık konferansları devam ediyor. Bu kapsamda ‘Dengeli Beslen Sağlıklı Zayıfla’ konulu konferans katılımcılar ile buluşacak. 2 Aralık Çarşamba günü saat 14.00’da AKM’de gerçekleştirilecek programa İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Gürkan Kubilay konuşmacı olarak katılacak. Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada; “Konferansa tüm vatandaşlarımız davetlidir” denildi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?