25.3 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Sakarya Valisi Hasta – Hastane münasebetlerini geliştirmek için ev ziyaretleri yapıyor

Sakarya Valisi Hüseyin Avni COŞ, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hasan Salih SAĞLAM ile birlikte 25 gün yoğun bakımda ve sonrasında da 15 gün serviste tedavi gördükten sonra taburcu olan Emine KÖSE’yi evinde ziyaret etti.

Vali COŞ, Emine KÖSE ve ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Emine KÖSE; “Ziyaretiniz ziyadesiyle bizleri memnun etti. Devletin ilgisini ve desteğini hissetmek mutluluk verici. Yaklaşık 40 gün Yenikent Devlet Hastanesinde tedavi gördüm. Bu süre içerisinde hastane personelinin hasta ve hasta yakınları ile yakından ilgilendiklerini gördüm. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Vali COŞ; “Bu ziyaretler sayesinde vatandaşımızın tedavi aşamalarında sağlık hizmetlerinden memnuniyet seviyelerini öğrenme, görüş, düşünce ve tekliflerini değerlendirme fırsatı buluyoruz. Fedakârca çalışan sağlık personelimizi kutluyorum. Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Hasta – Hastane münasebetlerini geliştirmek, memnuniyeti artırmak için bu tür ziyaretlerimiz devam edecek.” dedi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

SGB’de görev dağılımı yapıldı

Sakarya Gazeteciler Birliği’nin (SGB) genel kurulu sonrasında göreve seçilen yönetim kurulu kendi arasında toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi.  Sakarya’da mesleki anlamda...