İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Akdardağan ‘bayram alışverişlerini bakkalınızdan yapın’

Bu bayram onun bayram alış verişlerin bakkal esnafından Yapılması çağrısını yineleyen Sakarya Bakkallar Bayiler Odası Başkanı Ahmet Akdardağan A.Ş. ettik, esnafın bayrama hazır oldugunu söyledi.

SAKARYA
Piyasalarda bayram hareketliliğin yaşandığını ziyaretinde bu hareketlilikten nasiplenmek istediklerini belirten Oda Başkanı Ahmet Akdardağan , “Uzun süreden beri ‘Mahallelerimiz esnaflarıyla güzel. Bakkalımıza Sahip çıkıyorum, alışverişimi ondan yapıyorum “sloganıyla baslattigimiz çalışmaya Toplumdan çok ölümlü Tepkiler ALIYORUZ. Değerlerimizin yaşatılması adına Çalışmalarımız sürecek. 11 ayın sultanı Ramazan ayının Bir daha oğul günlerini yaşarken, bayram heyecanını da hissetmeye başladık. Yaşanan menfur terör saldırılarıyla canlarımızı yitir Sekte, birlik ettik beraberlik ile üstesinden elbette geleceğimizi biliyoruz. Tüm şehitlerimizi rahmet ile anarken, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. İçimiz burukta olsa Tüm İslam aleminin bayramını bakkal amca Olarak şimdiden tebrik ediyor, Tüm insanlığına huzur, saglık barış getirmesini temenni ediyoruz “dedi ettik.

Başkan Ahmet Akdardağan , “Paylaşmak, sevmek, sevindirmek, huzur, mutluluk anlamıyla kutlayacağımız bayram Için hazırlıklarımız yaptık. Tüm bakkallarımız; Değerli mahalle sakinlerimizi bu bayram onun bayram bayramlaşmaya bekliyor ettik. Değerli mahalle sakinlerimize diyoruz ki; tr azindan bu bayram alışverişlerini bakkalınızdan yapın, değerlerimize, şehirimize ekonomimize katkınız olsun ziyaretinde. Bayram harçlığı toplayan çocuklarımızın uğradığı bakkal amcalar bu bayram sizi bekliyor. Gelin bayramın tadini hep birlikte yaşayalım “dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.