Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7477
  %0,51
 • EURO
  6,3537
  %0,54
 • ALTIN
  280,36
  %1,73
 • BIST
  100.237
  %-0,10
Ali Koç “Hedefimiz Dünya markası olmak”

Ali Koç “Hedefimiz Dünya markası olmak”

MÜSİAD Sakarya Şubesi Enerji, Metal Maden, Kimya Plastik ve Ambalaj Sektör Kurulu Başkanı Koçkar Makina Kimya Sanayi ve Ticaret Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç; hedefini büyük tuttu. SAKARYAYeni bir yapılanma ile 2014 yılında öz sermayesini artırarak ticari faaliyetlerine daha güçlü bir başlangıç yapan Koçkar tescilli Wieberr, NeroWax ve Wiatech markaları adı altında oto bakım […]

Booking.com
MÜSİAD Sakarya Şubesi Enerji, Metal Maden, Kimya Plastik ve Ambalaj Sektör Kurulu Başkanı Koçkar Makina Kimya Sanayi ve Ticaret Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç; hedefini büyük tuttu.

SAKARYA
Yeni bir yapılanma ile 2014 yılında öz sermayesini artırarak ticari faaliyetlerine daha güçlü bir başlangıç yapan Koçkar tescilli Wieberr, NeroWax ve Wiatech markaları adı altında oto bakım ürünleri, temizlik maddeleri, halı bakım ürünleri ve makine üretimi yapan MÜSİAD Sakarya Şubesi Enerji, Metal Maden, Kimya Plastik ve Ambalaj Sektör Kurulu Başkanı Koçkar Makina Kimya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç; hedeflerinin bir Dünya markası olmak olduğunu söyledi.

ALİ KOÇ: “AR-GE’nin olmadığı bir kimya sektörü yok olmaya mahkumdur…”

Yüksek teknolojisi ve geniş AR-GE imkanları sayesinde sektörde oluşabilecek talepler doğrultusunda dünya standartlarında hizmet veren firma olduklarını dle getiren Koçkar Makina Kimya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç;”Amerika ve Avrupa ülkelerinin de aralarında bulunduğu 15 ülkeye ihracat yapıyoruz.  ‘AR-GE’nin olmadığı bir kimya sektörü yok olmaya mahkumdur’ felsefesi ile enerjimizin büyük bir bölümünü AR-GE yatırımlarına harcıyoruz” dedi. Çin başta olmak üzere birçok ülkeye teknoloji transferi ziyaretinde bulunduklarını belirten Ali Koç; sektörde bir dünya markası olmayı hedeflediklerini vurguladı.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com