İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Amana Servisi

Amana Servisi, Beyaz Eşya Yetkili Servis

Amana Servisi desteğini İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası geneline yayan tüm kullanıcılarına olabildiğince hızlı Amana servis gönderen Tse belgeli kurumsal bir tamir şirketiyiz, Uluslar arası markanın ülkemizde önemli temsilcilerinden olmak bizi gururlandırmakta, buzdolabı ürünlerinde soğutma problemleri genel sıkıntılarına çözümler teknik hizmetlerimizle şikayetleri ortadan kaldıracak ciddi desteklerimizle onarım konusunda hizmet almak isteyen kullanıcılara yardımcı olmaya devam ediyoruz. İstanbul lokasyonu genelinde gidemediğimiz hizmet yetkisi olmayan bir konumumuz yok. Soğutmayan tüm buzdolabı ürünleri için en yaygın tamir ağına , beceriye ve bilgi birikimine sahibiz . Amana Yetkili Servisi kalitesine sahip Özel Amana Tamir şirketiyiz.

Amana Servisi

Amana Servisi yetkisinde iyi bir tamir, onarım ve bakım desteği almak istiyorsanız kaliteli amana servis hizmetlerimizle, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasını kapsayan ciddi bir bilgi birikimi ile hizmetler ulaştıran Yetkili Servis kalitesinde Özel amana onarım işletmesiyiz. Kullandığımız yedek parçaların tamamı kendimizin yurt dışından getirttiği orijinal yedek parçalardır. Asla yan sanayi veya sahte ve replika parça kullanmıyoruz. İstediğiniz tüm hizmetlerde ev yada iş yerinizde her Amana Servisi sıkıntısını yerinde çözebilme becerisine ve bilgiye sahibiz, Çalıştırdığımız tüm personeller bilinçli ve alanında en az 10 yıl tecrübesi olan kişiler asla bu alanda ciddi hizmet vermemiş yada gerekli eğitimleri tamamlamamış çalışanları işletmemizde servise göndermiyoruz.

Amana Servis

Amana buzdolabı servisi için gerekli donanıma sahip servis araçlarımız ülkemizde ithal edilmiş tüm Amana modellerinin yedek parçalarını barındırmaktadır, Yedek parça stoklarımızın en önemlileri amana servis araçlarımızda müşterilerimize giden çalışanlarımızın araç içinde tutuyor ve hızlı müdahale sağlamamızı başarıyoruz.

Amana, Westinghouse, General Electric Servisi

Firmamız İstanbul Anadolu yakası merkezli bir beyaz eşya tamir bakım onarım şirketidir yaklaşık 20 yıldır bu sektörde hizmetler sınıyor tüketicilerin ihtiyaçlarını yerine getirmek için sürekli kendisini geliştiren bir alt yapı ile hizmet vermeye devam ediyor.

Buzdolabı Servis Desteği

Eğer bir teknik servise ihtiyacınız varsa ve bu alanda oldukça profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorsanız işte bu durumda firmamız ile iletişime geçerek buzdolabı bakımı onarımı genel hizmetlerin tamamını yerinde evinizde ya da iş yerinizde gerçekleştiriyoruz garantili ve orijinal yedek parça ile yapmış olduğumuz tamir desteğine ek olarak hizmetlerimizde kullanmış olduğumuz aksesuarlar da tamimiyle Amana  Westinghouse Servisi General Electric gibi markaların resmi distribütörleri tarafından tedarik edilen yedek parçalarla sunulmakta. Hızlı kusursuz ve yerinde tamir hizmetinin gerçek ve en uygun fiyatlı hizmet merkezi olmaktan şeref duyuyoruz tüketicilerimiz bizleri tercih ederken mutlaka ürünlerindeki arızaları tam anlamıyla anlatacak detaylı bir bilgi dizisi ile bizlerden teknik servis talep etmelidir. Aynı zamanda General Electric Servisi  Desteği ve Tüm Ürünlerimizde oluşabilecek arızaları önceden tespit ediyor ve hizmet alırken arızalı parçaların onarılması gerektiğini tüketicilerimize ulaştırıyoruz.

  • Sponsorlu İçerik