18.6 C
İstanbul

Emniyet Filesi ile Güvende Olun

- REKLAM -

Şantiye, ev ya da yüksek katlı yapılarda düşme riski oldukça fazla. Bu gibi yapılarda düşme riskinin yüksek olması can güvenliğini tehlikeye atıyor. Bu durumu engellemek içinse bu tarz yapılarda emniyet filesi kullanılması gerekiyor. Emniyet filesi düşme gibi durumları engelleyerek olası can kayıplarının önüne geçilmesini sağlıyor. Güvenlik filesi balkonlarda, inşaatlarda, spor tesislerinde ya da tarım alanlarında kullanılır.

Balkon ve Merdiven Filesi

Yüksek binalarda balkonlar ya da merdivenler özellikle çocuklar için büyük tehlike arz ediyor. Bu tehlikeleri bertaraf edebilmek için balkon filesi kullanılması gerekiyor. Balkon filesi olası düşme durumlarında düşen kişinin zarar görmeden kazadan kurtulmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra pencereler de büyük risk taşıyor. Çocukların açabileceği konumda bulunan pencerelere mutlaka çocuk pencere güvenlik filesi takılması gerekiyor.  Merdiven filesi, özellikle merdiven boşluğu yüksek binalarda kullanılması elzem file çeşitlerindendir. Herhangi bir kaza durumunda bireylerin düşmesini engelleyerek ölümcül kazaların engellenmesini sağlar.

Kedi Filesi

Evcil hayvanlarda çocuklarla benzer şekilde camlardan sarkmaya çalışabilirler. Bilhassa kedi sahibi olan kişiler bu konuda büyük problemlerle karşı karşıya kalabiliyorlar. Bu gibi durumları engellemek için kedi filesi kullanılması gerekiyor. Kedi filesi ya da balkon filesi gibi file çeşitleri oldukça sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmişlerdir. www.fileistanbul.com güvenliğiniz için gerekli olan çeşitlerini hizmetinize sunuyor.

İnşaat Filesi

İnşaat alanları en fazla düşme kazalarının yaşandığı yerler arasında yer alıyor. Özellikle yüksek yapıların inşasında düşme riski çok daha fazla. Bu durum inşaat filesi kullanımı zorunlu kılıyor. İnşaat filesi düşme riskinin yüksek olduğu bölgelerde kullanılır ve işçilerin can güvenliğini sağlar. İş sağlığı ve güvenliği açısından oldukça elzem olan inşaat filesi, File İstanbul tarafından kaliteli üretim ve insan güvenliği esas alınarak sunulmaktadır.

Depo Raf Filesi

Özellikle üretim yapılan tesislerde depo güvenliğinin sağlanması önem arz ediyor. Çok sayıda ürünün saklandığı depolar yüksek raflar barındırıyor. Bu raflarda bulunan ürünlerin aşağı düşmesi halinde hem can hem de mal güvenliği tehlikeye giriyor. Bu durumu önlemek için depo raf filesi kullanılması gerekiyor. Depo raf filesi rafların etrafını sararak ürünlerin yere ya da depo görevlilerinin üzerine düşmesini engelliyor.

- REKLAM -
- REKLAM -

Araç Kiralama - Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin

Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler