Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
Filizfidanoğlu törenle hizmette

Filizfidanoğlu törenle hizmette

Filizfidan Yapı Malzemeleri Şirketi’nin 4. Mağazası, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü ve Sakarya Protokolünün katılı ile hizmete açıldı. SAKARYA – Levent CANDANMÜSİAD Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Teşkilatlanma Komisyon Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptığı Filizfidanoğlu İnşaat ve Yapı Malzemeleri Şirketi’nin Karasu’daki 2 ve Ernaz karşısındaki 3. Mağazasının ardından 4. […]

Booking.com
Filizfidan Yapı Malzemeleri Şirketi’nin 4. Mağazası, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü ve Sakarya Protokolünün katılı ile hizmete açıldı.

SAKARYA – Levent CANDAN
MÜSİAD Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Teşkilatlanma Komisyon Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptığı Filizfidanoğlu İnşaat ve Yapı Malzemeleri Şirketi’nin Karasu’daki 2 ve Ernaz karşısındaki 3. Mağazasının ardından 4. Mağazasını da, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü ve Sakarya Protokolünün katılımı ile Yeni Sakarya Caddesi Erenler adresinde düzenlenen törenle hizmete açıldı. 2000 yılında kurulan ve başta Sakarya olmak üzere, Kocaeli, Düzce ve birçok ili 17 yıldır hizmet veren ve AR-GE ve İnovasyon odaklı her geçen gün büyümeye devam eden Filizfidanoğlu İnşaat ve Yapı Malzemeleri Şirketi’nin açılış törenine; Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, 24. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Sakarya İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, Sakarya İl Jandarma Alay Komutanı Albay Emin Dursun, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya GİAD Başkanı Gökhan Korkmaz, Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Başkanı Erdem Ercan, SAMİB Yönetim Kurulu Başkan Günay Güneş, Sakarya Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Kotan, TÜMSİAD Sakarya Şubesi Genel Sekreteri Ferhat Ateşile iş, siyaset, spor, medya camiasından çok sayıda davetli katıldı.

FİLİZFİDANOĞLU: “Bu açılışımız Filizfidanoğlu ailesi için gurur kaynağıdır”

Açılışta konuşma yapan Filizfidanoğlu İnşaat ve Yapı Malzemeleri Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Filizfidanoğlu; bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederek; “2000 yılında kurmuş olduğumuz Filizfidanoğlu inşaat ve yapı malzemeleri şirketimiz Ar-Geve İnovasyon odaklı her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Bünyemizde yaptığımız ve yapmakta olduğumuz tüm projelerin müşterilerimizin memnuniyeti ile takdir edilmesi yıllardır sürdürdüğümüz ahlaklı ve disiplinli çalışma metodumuzun doğruluğunu bizlere göstermektedir. Dinimiz çalışmayı öğütlemiş, kazanmak için çalışmak gerektiğini bildirmiştir. Yüce Allah, ‘Gerçekten insan için ancak kendi çalışmasının karşılığı vardır’ buyurarak; bizleri çalışarak kazanmayı teşvik etmiştir.Peygamberimiz de, ‘Kimse, kendi elinin emeği ile çalışıp kazandığından daha hayırlı bir rızık yememiştir.’ hadisiyle helal rızık kazanmamızı öğütlemiştir.Bizler de işimizin gerektirdiği şekilde ahlaklı ve disiplinli çalışma gayretimizi sürdürerek, ilimize katma değer sağlamaya devam edeceğiz. Ayrıca burada açılışını yapacağımız yeni iş yerimizin istihdam sağlanması ve ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunması Filizfidanoğlu ailesi için gurur kaynağıdır. Filizfidanoğlu şirketlerimizin bu günlere gelmesinde emeği geçen ve açılışını yapacağımız yeni mağazamızda ustasından mimarına kadar ter döken tüm çalışanlarımıza huzurlarınızda teşekkürü bir borç bilirim.Bu duygu ve düşüncelerle, açılışımıza katılan Sayın Bakanımıza, Sayın Valimize, Sayın Milletvekillerimize, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız ve siz değerli misafirlerimize çok teşekkür ediyor, yeni iş yerimiz İlimiz ve ülkemiz için faydalı olmasını Cenabı Allah’tan diliyorum” dedi.

ÖZLÜ: “bu açılışlar, Türkiye’nin büyümesini göstermektedir”

Konuşmasına Türkiye’nin gittikçe büyüyen bir ülke diyerek başlayan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü; “Bugün Sakarya’da birçok açılışa katıldı. Buda Türkiye’nin her geçen gün büyüyen bir ülke olduğunun göstergesidir. Bugün açılışına katıldığımız Filizfidanoğlu İnşaat ve Yapı Malzemeleri Şirketi’nin de Sakarya ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz” dedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli ise, AK Parti iktidarının Türkiye’ye çok şeyler kazandırdığını, 16 Nisan’dan sonrada Türkiye’nin daha ileriye ve 2023 hedeflerine doğru giden bir ülke olacağını söyledi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?