• DOLAR
  5,8391
  %-0,33
 • EURO
  6,5069
  %-0,41
 • ALTIN
  279,30
  %-0,11
 • BIST
  97.963
  %0,66
HEKTAŞ artık devler liginde

HEKTAŞ artık devler liginde

OYAK GRUBU ŞİRKETLERİNDEN HEKTAŞ, İSTANBUL SANAYİ ODASI (İSO) TARAFINDAN DÜZENLENEN ‘TÜRKİYE’NİN 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU’ ARAŞTIRMASINDA BU YIL İLK DEFA İSO 500 LİSTESİNE GİRDİ. SON ÜÇ YILDA ÜÇ KAT BÜYÜYEN HEKTAŞ, ÖNEMLİ SANAYİ KURULUŞLARINI GERİDE BIRAKARAK DEVLER LİGİNDEKİ YERİNİ ALDI.

Booking.com

OYAK Grubu şirketlerinden HEKTAŞ, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından düzenlenen ‘Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’ araştırmasında bu yıl ilk defa İSO 500 listesine girdi. Son üç yılda üç kat büyüyen HEKTAŞ, önemli sanayi kuruluşlarını geride bırakarak devler ligindeki yerini aldı.

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından yapılan Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırmasının sonuçları belli oldu. Tarım sektörünün yanı sıra Türk sanayisinin de önemli şirketlerinden HEKTAŞ, bu yıl ilk defa İSO 500 listesinde yer aldı.

Türkiye sanayisinin önemli kuruluşlarının bulunduğu listede HEKTAŞ’ın bu yıl ilk defa yer almasından gurur duyduklarını belirten HEKTAŞ Genel Müdürü Levent Ortakçıer, “Akıllı Tarımın Öncüsü HEKTAŞ olarak 63 yıldır hem sektörümüze hem de ülkemiz ekonomisine katkı sağlıyor, katma değer oluşturan yenilikçi çalışmalara ağırlık veriyoruz. Amacımız, ülkemize maksimum katkı sağlamak ve üreticilerimizi her alanda desteklemek. Bu amaç doğrultusunda yaptığımız çalışmaların meyvelerini İSO 500 listesine girerek aldığımıza inanıyorum. Başta, bize inanan OYAK Grubu olmak üzere çalışanlarımız ve paydaşlarımıza, son yıllarda artarak devam eden başarılarımıza sağladıkları eşsiz katkılardan dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Listenin zirvesine doğru olan yolculuğumuzu emin adımlarla sürdüreceğiz” dedi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com