18.6 C
İstanbul

İşte Sakarya’nın Yıldızları

- REKLAM -

foto-galeriSakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) tarafından gerçekleştirilen ‘Sakarya’nın Yıldızları’ Ödül Töreni 27 Mart 2015 Cuma günü akşamı SATSO Ali Coşkun Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

Sakarya’nın Yıldızları Ödül törenine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu (TOBB) katıldı.

‘Sakarya’nın Yıldızları’  ödül töreninde kurumlar vergisi, ihracat, istihdam, girişimcilik, markalaşma, ar-ge, sektörel performans, sportif başarı, kurumsal iş birliği, çevre, eğitim ve özel kategorilerinde toplam 19 ödül verildi.

İhracat Kategorisi’nde;

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. Adına Şirket Genel Müdür Yardımcısı Yasuhıka Ishıbashı,

Toyota Motor Europe Adapazarı Şubesi Adına Şirket Genel Müdürü Sebutay Göksu,

Tırsan Treyler Sanayi Ve Ticaret A.Ş. adına Mali İşler Müdürü Mustafa Keskin’e,

Gizem Frit Pazarlama Ve Dış Ticaret A.Ş. adına Yurt İçi Satış Müdürü Engin Veli Koç’

Arma Filtre Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Adına Yönetim Kurulu Üyesi A. Akgün Altuğ’ a

ödülleri Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Aşyenur İslam tarafından takdim edildi.

Kurumlar Vergisi Kategorisinde;

Otokar Otomotiv Ve Savunma San. A.Ş. Arifiye Fabrikası Adına Şirket Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Odabaş’a ödülünü Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş takdim etti.

Özel Ödül Kategorileri Kapsamında İstihdam Alanında;

Sanko Holding Adına Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Konukoğlu Ve Türk Traktör Adına Türk Traktör Genel Müd.Yrd. Ahmet Canbeyli’ye ödüllerini TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu takdim etti.

Girişimcilik Kategorisinde;

Orhan Kocabıyık’a Ve Veli Akgün Holding Anonim Şirketi Adına Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Akgün’e ödüllerini Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu takdim etti.

Marka Dalında

Tuna Tan Akaryakıt Ve Trzm Din.Tes.San.Tic.Ltd.Şti. Adına Yönetim Kurulu Başkan Vekili Burak Tan,

Öner Modüler Mobilya Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Adına Yönetim Kurulu Başkanı Birol Öner,

Adı Bahçe Yiyecek İçecek Trzm San. Ve Tic.Ltd.Şti Adına, Şirket Ortakları Bora Taşçıoğlu Ve Savaş Yılmazer’e ödüllerini Tobb Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Çamur Ali Kopuz takdim etti.

Ar-Ge Alanında

Sakarya Üniversitesi İleri Teknolojiler Uygulama Topluluğu (Saitem) Adına Sakarya Üni. Rektör Yrd. Prof. Dr. Musa Eken Ve Saitem Ekibi,

Kromel Makine Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Çalışkan’a ödüllerini Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Haydar Memiş takdim etti.

Performans Dalında

Sarp İnşaat Mobilya Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Adına Yönetim Kurulu Üyesi Aybars Ekşioğlu’na Ödülünü Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Cevdet Mete takdim etti.

Sportif Başarı Dalında

Sakarya Büyükşehir Basketbol Spor Klübü Adına Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Ve Sakarya Basketbol Şube Başkanı A. Akgün Altuğ’a ödüllerini Sosyal Güvenlik Yönetim Kurulu Üyesi Salih Kılıç takdim etti.

İşbirliği Alanında

Sakarya Üniversitesi Adına Rektör Yrd. Prof. Dr. Musa Eken’e Ödülünü Akyazı Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Şinasi Bayraktar takdim etti.

Çevre Kategorisinde

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Adina Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na ödülünü Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özdağ takdim etti.

Eğitim Alanında

Sakarya Valiliği Adına Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Tobb Adına Tobb Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na ödüllerini Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam Takdim etti.

Törenin ardından Bakan İslam, Vali Coş ve Başkan Hisarcıklıoğlu, SATSO Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları ile bir araya gelerek başarılar diledi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Araç Kiralama - Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin

Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler