Karmod Kabin Teknolojileri

Mobo Kabin Modelleri İsteğinize Özgü Tasarlansın

Prefabrik sektörünün öncü firmasından bir tanesi olan Karmod, benzersiz detaylara sahip mobo kabin üretimi yapıyor. Mobo kabin, kaliteli görünümlerinin yanı sıra oldukça kullanışlı olmasından dolayı özellikle kendine ait yeni bir iş kuracak olanların bir numaralı tercihleri arasında yerini alıyor. Mobo kabin, kaliteli malzemelerden dizayn edilerek uzun yıllar boyunca yaptırdığınız yapıyı kullanmanıza fırsat tanıyor. Özellikle büfe tarzı bir sektöre yönelmek istiyor ve kendinize ait bir yapıya sahip olmak istiyor ancak artan maliyetlerden şikayet ediyorsanız prefabrik mobo seçenekleri tam olarak sizlere uygun bir yapıdır. Esnek yapılı malzemelerden dizayn edilmesinden dolayı her bölgede rahatlıkla kullanılabilecek yapıdadır. İnşa süreçleri, klasik yapılardan oldukça farklı olmakla birlikte herhangi bir inşaat harfiyatı oluşmasına gerek kalmayıp çevre kirliliğine sebebiyet vermeden düz bir zemin üzerine inşa edilir. Yaz ve kış ayları başta olmak üzere tüm mevsim şartlarına uygundur. Bakım ve onarım gerektirmeyen mobo kabinlerin koku içermez yapıları mevcuttur. Aynı zamanda rutubet tutmayan özelliği sayesinde sizlere steril bir çalışma alanı sunar.

Karmod Mobo Kabin
Karmod Mobo Kabin

Mobo kabin fiyatları, oldukça uygun fiyat seçeneklerine sahip olmasından dolayı her bütçeye uygundur. Sizler, dilediğiniz boyut ve genişliğe sahip olan mobo kabin seçeneklerinden yaptırabilirsiniz. Özel üretim tesislerinde sizlere özel olarak hazırlanan mobo kabinleri ister büyük ve geniş, isterseniz de arazinizin sahip olduğu metrekareye göre yaptırabilirsiniz. Mobo kabin modelleri farklı renk seçenekleri ve zengin model çeşitliliği ile satışa sunuluyor. Karmod bünyesinde hazır ve stoklu olarak satışa sunulan bu kabinler, aynı gün teslimat seçenekleri ile sizlere avantaj sağlıyor.

Güvenlik Kulübesi Seçenekleri Karmod Firması İle Her İhtiyaca Uygun Hazırlanıyor

Güvenlik kulübesi, Türkiye’nin 81 ilinde kullanılan ve her sektörün ihtiyacı olan bir kabin çeşididir. Güvenliklerin işlerini en iyi şartlarda yapabilmesi için güvenlik kulübesine ihtiyaç vardır. Tüm mevsim şartlarında kullanılabilen güvenlik kulübesi iç dizayn tasarımı ve dış katmanı tamamen sizlerin ve güvenlik kulübesinin konumlanacağı alanlara göre dizayn ediliyor. Şehrin mimari yapısına uygun olan kulübe seçenekleri farklı boyut ve ölçülerde hazırlanıyor.

Güvenlik kabini, ısı yalıtımlı olarak üretilmesinden dolayı iklim koşullarında yaşanan problemlere karşı dayanıklıdır. Kış aylarında kabinin içerisi makul sıcaklığa sahip olmasından dolayı enerji tasarrufu yapmanıza imkan sunar. Güvenlik kabin yapımında çelik konstrüksiyon malzemeler kullanılıyor. Bu malzemeler yapının uzun bir dönem kullanılmasını sağlıyor. Klasik yapılarda kullanılan kiriş ve kolon gibi detaylara prefabrik güvenlik kabin içerisine dahil edilmiyor. Böylelikle sizler güvenlik kabini içerisindeki tüm alanları aktif olarak kullanabilirsiniz.

Karmod Güvenlik Kabini
Karmod Güvenlik Kabini

Güvenlik kabinleri yapımı özel üretim tesislerinde özenle hazırlanıyor. Son teknoloji ürünler aracılığı ile yüksek performans ile üretilen bu yapılar kısa süre içerisinde hazırlanıyor. En geç iki iş günü içerisinde sizlere teslim edilen güvenlik kabinleri, her detayı hazır olarak sizlere sunuluyor. Kabin içerisinde ihtiyaç duyulan elektrik tesisatı, su tesisatı, aydınlatma armatürleri ve yer döşemesi gibi tüm işlemler alanında uzman kişiler tarafından dizayn edilerek kullanımınıza hazır olarak sizlere sunuluyor. Maliyet açısından oldukça uygun olan güvenlik kulübesi seçeneklerinden yararlanarak sizler de ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Seyyar ve Portatif Tuvaletler Her Noktada Kullanımı İle Pratiklik Sunuyor

Seyyar tuvalet ve portatif tuvalet modelleri Karmod firmasının üretimini yaptığı modellerden birisidir. Pratik kullanımlara sahip olmasından dolayı herkesin ilk tercihlerinden birisi olan seyyar tuvaletler klasik yapılar ile kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Acil ihtiyaçlarınızda kısa süre içerisinde sunmuş olduğu çözümler ile sizlere zamandan tasarruf ettiren seyyar tuvalet standart boyutlara sahip olan bir yapı modelidir. Hazır stoklu olarak satışa hazırdır. Demonte olarak sizlere gönderilen bu seyyar tuvaletleri farklı lokasyonlarda da kullanabilirsiniz.

Karmod Mobo Kabin
Karmod Mobo Kabin

Portatif tuvalet modelleri seyyar tuvaletlerden daha farklı fiyat politikasına sahip olsa da kaliteli ve modern bir yapı arıyorsanız prefabrik portatif tuvaletler ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Portatif tuvaletler genel olarak halka açık olan alanlarda kullanılıyor. Parklar, bahçeler, sosyal tesis ve dinlenme tesisleri gibi alanlarda portatif tuvaletler ile karşılaşmak mümkündür. Herkesin tercihi olan portatif tuvalet seçenekleri istediğiniz boyutlarda inşa edilebiliyor. Dilerseniz Karmod farklı ile istediğiniz model portatif tuvalet ve seyyar tuvalet çeşitlerinden yaptırarak istediğiniz tüm noktalarda bu yapıları kullanabilirsiniz.