İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Kaliteli Güvenlik Kulübesi Üretimleri İçin Karmod

Modüler Sistem Yapısı İle Tuvalet Kabinleri Her Noktada

Son güncelleme tarihi 15 Mart 2022 11:54

Wc ve duşlar için pratik çözümler üreten Karmod, aynı gün teslimatlı, taşınması kolay birçok yapıları sizlere sunuyor. Uygun fiyatlı yapılar olması nedeni ile herkesin ilk tercihi olan tuvalet kabinleri, farklı noktalara istenildiği an kurulum yapılabilme avantajına sahip olmasından dolayı tek bir noktada değil birçok noktada tekrar tekrar bu tuvaletleri hiçbir masraf olmadan kullanmanıza yardımcı oluyor.

Pratik çözüm denildiği an akla ilk gelen prefabrik sektörü, modüler sistem tuvalet kabinleri ile her alanda kullanıma hazır halde satışa sunuluyor. Taleplerin bu denli yoğun olması, stoklu çalışma prensibinin doğmasına neden oldu. Sizler, acil ihtiyaçlarınızda sipariş kaydı oluşturduğunuz takdirde standart portatif tuvalet aynı gün teslimatlı olarak yola çıkıyor. Sizlere zaman kazandıran bu süreç, ekstra iş yükü de getirmiyor. Tüm ihtiyaçlarınızda anında çözüm planlaması ile sizlere hizmet veren prefabrik sektörü, modern yapıları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Tuvalet kabinleri, gerek model gerekse de kullanılan malzeme bakımından kendi alanında çeşitlere ayrılıyor. Polyester tuvalet kabini, fiyat bakımından en uygun fiyatlara sahip olan bir yapı modelidir. Diğer ekonomik sistemli olan tuvalet kabini ise panel sistemli olan kabinlerdir. Bu iki kabin herkesin bütçesine uyum sağladığı gibi standart ölçülere sahip olmasından dolayı her alana kolaylıkla monte edilebilir.

Tuvalet kabinlerini özel ölçülere göre uyarlamak ve iç dış dizaynını kendi isteğinize göre tasarımlamak isterseniz metropol tuvalet kabini sizler için uygun olan bir tuvalet kabinidir. Modüler tuvalet kabini, şehrin mimarisine en yakın olarak ayarlanan tuvalet kabin modelidir. Bu sekmente uygun olan bir tuvalet kabini tercih etmek isterseniz metropol tuvalet kabini tercih edebilirsiniz.

Tuvalet kabinleri tekli üniteden, çoklu üniteye kadar üretim yapılabiliyor. Kullanım yoğunluğunuza göre belirleyebileceğiniz bu üniteleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda ayarlayabilirsiniz. Ünite içerisinde klozet ya da alafranga tercihi yapabilirsiniz. Özellikle halka açık alanlarda engelli wc kabin içerisine ekstra tercih ediliyor. Özel istediğiniz alanları belirleyerek prefabrik sektörü ile kısa süre içerisinde kusursuz tuvalet kabini yaptırabilirsiniz.

Kaliteli Güvenlik Kulübesi Üretimleri İçin Karmod

Kullanıma hazır olarak üretilen güvenlik kulübesi Karmod uzmanlığı ile üretiliyor. Alanında lider konumda yer alan Karmod, sektördeki sahip olduğu konumuna her geçen gün üretmiş olduğu yapılar ile değer katıyor. Üretim sürecinden, satışa kadar her alanda sizlere destek sağlayan Karmod, satış sonrasında da taleplerinizi karşılıyor.

Güvenlik kulübesi fiyatları, her ihtiyaca yönelik özenle fiyat teklifleri hazırlanarak sunuluyor. Herkesin bütçesine yönelik tercih edebileceği güvenlik kulübesi fiyatları tamamen sizlerin talep ettiği güvenlik kulübelerine göre belirleniyor. Kulübe içerisinde kullanılacak olan özel olarak talep ettiğiniz malzemeler güvenlik kulübesi fiyatlarını etkiliyor. Ancak klasik yapılar ile kıyaslandığında özel tasarım ve proje ile oluşturulan güvenlik kabinleri klasik standart betonarme yapılara göre %50 daha uygun fiyatlıdır.

Yapımında kullanılan yüksek izolasyon yaz kış konfor sağlıyor. Yaz aylarında serin olan yapı kış aylarında bu durumun tam tersine oldukça sıcak oluyor. Su geçirmez, nem tutmaz ve küf yapmaz yapısı sayesinde Türkiye’nin her noktasında kullanıma uygundur. Her alanda tasarruf etmenizi sağlayan bu güvenlik kulübesi, güvenli ve rahat bir kullanım sunuyor.

Tek bir personelin görev alacağı bekçi kulübesi 50 metrekare genişliğe sahiptir. Standart kategoride yer alan bu model dışında daha geniş bir yapı tercih etmek isterseniz metropol güvenlik kabini tercih edebilirsiniz. Teslimat seçeneklerini kendi talebinize göre oluşturarak kurulum yapıldığı an bu eşsiz yapıları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon Malzemeler İle Yapı Güvenliği Destekleniyor

Bekçi kulübesi ve seyyar tuvalet üretiminde çelik konstrüksiyon malzemeler kullanılarak yapının ekstra dayanıklı olması sağlanıyor. Yıkılmalara karşı ayrıca koruma sağlayan bu malzemeler pas tutmaz özelliği barındırıyor. Malzeme tercihleri uluslararası standartların belirlemiş olduğu malzemelerden tercih ediliyor. Gerek yapının dış kaplaması, gerekse de iç dizaynı için kullanılan elektrik malzemeleri, yapı güvenliği ön plana alınarak monte ediliyor. Kullanılan bağlantı kabloları özel klipsli parçalar ile birleştirilerek sabitleniyor. Eski usul hiçbir malzemeye yer verilmeden üretilen bu yapılar büyük fark yaratıyor. Sizler de kaliteli ve uygun fiyatlı bir yapı arıyorsanız prefabrikleri tercih edebilirsiniz. İstediğiniz ölçüde güvenlik kulübesi fiyatları seçenekleri için düşük bir bütçe ayırarak bu yapıları kolaylıkla yaptırabilirsiniz.