İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Murat Ekşi: Seçimin kazananı SATSO ve müteahhitlik sektörüdür

SATSO Organ Seçimlerinde 34. Meslek Komitesinde Beyaz Liste ile galip çıkan Murat Ekşi, “Seçimin kazananı SATSO ve Müteahhitlik Sektörüdür” dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Bugün Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında gerçekleştirilen SATSO Organ Seçimlerinde, 34. Meslek Komitesinden seçime Beyaz Liste ile giren Murat Ekşi, sandıktan zaferle ayrıldı. Seçim sonrası bir açıklama yapan Ekşi, yoğun bir seçim sürecini geride bıraktıklarını ifade ederek bugünden sonra birlik ve beraberlik içerisinde sektörün sesi olmak için çalışacaklarını söyledi. Ekşi, “Bugün üyelerimizin oyları ile sandıktan galip ayrıldık. Bugüne dek bu komiteden sektörümüzü temsil eden değerli meslektaşlarımıza, abilerimize ve sevdiklerimize çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Bir seçim oldu ve üyelerin iradesi ile sandıktan biz çıktık. Başta Yüksel Avşar olmak üzere bu demokratik süreçte yarıştığımız tüm aday arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu seçimin kazananı SATSO ve Müteahhitlik Sektörüdür” dedi.

HAYIRLI OLSUN

Ekşi son olarak ise şunları kaydetti: “Bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum. Harika bir ekiple birlikte zor bir yolu kat ettik. İlçe ilçe gezerek kendimizi üyelerimize anlattık. Bizlere aktarılan tüm sorunların takipçisi olacağız. Müteahhitlik Sektörünün Sakarya’daki sorunları ve çözümlerine hakimiz. Kimsenin şüphesi olmasın. Yol arkadaşlarımla birlikte bizlere yüklediğiniz sorumluluğun bilinci ile çalışacağız. SATSO’muzun 34 komitesinde de gerçekleşen tüm organ seçimlerinin odamız, şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın