Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7477
  %0,51
 • EURO
  6,3537
  %0,54
 • ALTIN
  280,36
  %1,73
 • BIST
  100.237
  %-0,10
‘Nitelikli Eleman Yetiştirmek İçin İşletmeler Risk Almaktan Kaçmamalı’

‘Nitelikli Eleman Yetiştirmek İçin İşletmeler Risk Almaktan Kaçmamalı’

İstihdam seferberliğine Truva Granit olarak tam destek verdiklerini söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Tuncer, nitelikli eleman yetiştirmek konusunda işletmelerin risk alması gerektiğini söyledi. SAKARYA – Nework Ajans Truva Granit Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Tuncer, Ocak ayından bu yana devam eden istihdam seferberliğine ilk başından bu yana tam destek verdiklerini ve seferbeliğin ekonomiyi olumlu yönde etkilediğini […]

Booking.com
İstihdam seferberliğine Truva Granit olarak tam destek verdiklerini söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Tuncer, nitelikli eleman yetiştirmek konusunda işletmelerin risk alması gerektiğini söyledi.

SAKARYA – Nework Ajans

Truva Granit Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Tuncer, Ocak ayından bu yana devam eden istihdam seferberliğine ilk başından bu yana tam destek verdiklerini ve seferbeliğin ekonomiyi olumlu yönde etkilediğini söyledi. Tuncer, “İstihdam seferberliği ile çok ciddi bir oranda iş kapısı aralanmış oldu. Ayrıca uzun vadede üretim artışını da destekleyerek; insana yatırım yapan işletmelerin daha da büyümesine olanak sağlayacak” dedi.

NİTELİKLİ ELEMAN

İnsana yatırım konusunu önemsediklerini belirten Tuncer, “Biz kendi sektörümüzde nitelikli eleman yetiştirilmesini önemsiyoruz. Sektörümüzde yaşanan nitelikli eleman sıkıntısını işletmemizi bir okul gibi konumlandırarak aşmaya çalışıyoruz. Nitelikli eleman doğaltaş sektörü için bulunması zor ve yetiştirmesi gerek maddi gerek ise manevi olarak zor bir iş. Biz burada üzerimize düşeni yaparak sektörümüzün eleman eksikliğini gidermek için risk almaya gönüllü oluyoruz. Uzun süredir devam ettiğimiz bu uygulamamız ile ilk başta yaşadığımız sorunları geride bıraktık. Nitelikli üretim yapmasına rağmen eleman sorunu yaşayan her işletmeye risk alarak kendini bu şekilde konumlandırmasını tavsiye ediyoruz” diye konuştu.

Truva Granit Hakkında

Amerika’da doğal taş endüstrisinin prestijli Türk markası Troy Granite tarafından Türkiye’de Truva Granit olarak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Başta Güney Amerika ve Kuzey Avrupa ülkelerinden olmak üzere getirttiği alışılagelmişin dışındaki benzersiz granitler, birçok projede dekoratif, mimari ve yapı-inşaat malzemesi olarak rağbet görmektedir. Modern üretim tesisi, zengin çeşit granit deposu ve nezih showroomu ile sektörde fark yaratan Truva Granit; nitelikli işçilik anlayışı, üstün kalite ve uygun fiyat politikası ile mutfak tezgahları öncelikli olmak üzere her tür doğaltaş uygulamalarında aranan bir marka haline gelmiştir. Truva Granit; her zevke uygun renk ve dokudaki granit seçenekleriyle kişisel taleplerden; turistik tesislere, iş merkezleri, alış-veriş merkezleri, okullar ve hastaneler gibi kurumlara kadar birçok alanda büyük projelerde profesyonel ekibiyle ve yüksek teknoloji ürünü CNC makinalarıyla uygulayıcı olarak hizmet vermektedir. Mutfak ve banyo tezgahları, zemin döşemeleri, duvar ve dış cephe kaplamaları, asansör, banko, şömineler, yüzme havuzları, ocakbaşı uygulamaları  ve daha bir çok alanda kalite ile estetiğin yeni markası olan Truva Granit, siz değerli müşterilerine doğanın mucizevi tasarımlarını özenle işleyerek zevkinize uygun alternatifler üretmektedir.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com