İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Prefabrik Yapılar Enerji ve Madencilik Şantiyelerinin Mobilizasyon Tercihi

Konteyner yapıları, son dönemlerin en dikkat çeken ve kullanışlı yapısı sayesinde talep gören bir yapı haline gelmiştir. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz, çok amaçlı kullanıma hitap eden konteyner yapıları inşaat sektörünün en önemli ürünleri arasında ilk sırada yerini alıyor. Türkiye’nin hemen hemen her noktasında kullanılan inşaat konteyner, yorucu mesai bitiminde kendilerini ev konforunda hissedebilecekleri bir dinlenme noktasına ihtiyaç duyarlar. Aynı zamanda gün içerisinde öğle yemeklerini ve mola saatlerinde vakit geçirebilecekleri bir noktada mutlaka olmalıdır. İnşaat konteyner yapıları sayesinde firmanız bünyesinde çalışan tüm personelleriniz konteyner yapılarının sunmuş olduğu konfordan yararlanırlar. Modern ve kullanışlı yapısı ile uzun bir dönem kullanabileceğiniz inşaat konteyner Türkiye’nin her noktasında kullanıma uygun bir yapı modelidir.

Klasik betonarme yapılar inşaat sektörü için uygun bir yapı seçeneği değildir. Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi klasik betonarme yapılar kurulum yapıldığı alanlarda sabit kalmasından dolayı tercih edilen bir yapı seçeneği değildir. İnşaat konteyner modelleri farklı alanlarda da kullanılabilen bir yapı modelidir. Demontaj özelliğiyle yeniden sökülüp tekrardan farklı bir noktaya inşa edebilirsiniz.

İnşaat Konteyner Özel Üretim Tesislerinde Son Teknoloji Makinelerle Oluşturuluyor

İnşaat konteyner yapıları özel üretim tesislerinde alanında uzman kişiler aracılığıyla oluşturuluyor. Yapımında kullanılan makineler sıfır hata ile üretilerek sorunsuz bir yapı ortaya çıkarıyor. İnşaat konteyner yapımında ilk olarak proje aşaması oluşturuluyor. Proje aşamasında talep ettiğiniz bir model var ise belirtme imkanınız bulunuyor. İnşaat konteyner modelinizin her detayı özel prefabrik programlarında hazırlanıyor. Proje tamamlandıktan sonra kısa süre içerisinde üretim aşamasına geçiliyor. Üretim aşamasında malzemelerin kesim işlemleri yapılarak donanımlı nakliye araçlarıyla kurulum yapılacak noktalara yönlendiriliyor. İnşaat konteyner kurulumları 2 iş günü içerisinde tamamlanıyor. Düz bir zemin üzerine inşa edilen bu yapı, herhangi bir kazıya ihtiyaç duymamasından dolayı çevreye de herhangi bir zarar vermiyor. Sizler de kaliteli, modern ve her noktaya uyum sağlayacak bir yapı modeli arıyorsanız konteyner yapıları tercih edebilirsiniz.

Modern Ofisleriniz Prefabrik Sektöründe Kullanıma Hazır

Ofisler, çalışanların en çok vakit geçirdiği noktalardan bir tanesidir. Günün neredeyse %60’lık kısmı ofis içerisinde geçer. Bu nedenle personellerin motivasyonu oldukça önemlidir. Çoğu zaman çalışılan lokasyon, ofisin iç dizaynı motivasyona doğrudan etki eder. Yapılan araştırmalar neticesinde ortaya çıkan verilere göre; doğa ile iç içe bir alanda kurulan ofisler çalışanların motivasyonlarının artmasına neden oluyor. Son dönemlerde müstakil yapılara olan talepler giderek artış gösterse de müstakil yapıların fiyatlarının artış göstermesi, kurum ve kuruluşların bütçelerinin de artmasına neden oluyor. Prefabrik ofis seçenekleri bütçe dostu bir yapı modeli olmasından dolayı herkese hitap ediyor. Müstakil yapı seçenekleri ile kusursuz bir ofis oluşturabilme seçeneğiniz bulunuyor.

Prefabrik ofislerin iç ve dış dizayn tasarımı tamamen sizin zevkinize ve kurumunuzun prestijine göre uyarlanıyor. Ofis seçeneklerinde uzun camekanlar geniş ve ferah bir ortam oluşturabilmek amacıyla sıklıkla tercih ediliyor. Gri ve beyaz ağırlıklı renkler ile ofis içerisi daha modern bir hale bürünüyor. Sizler de kendi zevk ve tarzınıza göre bir ofis modeli oluşturmak isterseniz prefabrik ofisleri satın alabilirsiniz.

Konteyner Ofisler Uzun Yıllar Kullanıma Uygun

Ofis konteyner yapımında kullanılan çelik malzemeler yapının dayanıklılığını artırıyor. Çelik yapılar paslanmaz, kırılmaz ve aşınmaz özelliğe sahip olmasından dolayı yıllarca herhangi bir bakım ve onarım gerektirmeden kullanabilirsiniz. Prefabrik ofislerde ısı ve ses yalıtımları ön plandadır.  Özellikle çağrı merkezi ofislerinde sürekli olarak telefon görüşmeleri yapılmasından dolayı seslerin birbirine karışmaması adına ekstra ses yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır. Prefabrik ofisler, her sektöre ayak uyduran yapısı sayesinde her geçen gün satış rekorları kırmaya devam ediyor.

Prefabrik ofis teslimat süreçleri ofislerin boyutuna göre değişkenlik gösterse de kısa süre içerisinde sizlere teslim ediliyor. Yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde her detayı hazırlanarak sizlere sunulan prefabrik ofisler sizlere ekstra iş yükü ve maliyet oluşturmuyor. Üretim sürecinin başından sonuna kadar bizzat görev alacağınızdan dolayı yapınızda değiştirmek istediğiniz tüm noktaları proje aşamasında ekletebilme şansınız bulunuyor. Prefabrik ofisler hakkında bilgi almak ve modern bir ofise sahip olmak isterseniz prefabrik sektörünü tercih edebilirsiniz.