Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7155
  % 0,51
 • EURO
  6,2991
  % 0,08
 • ALTIN
  275,7726
  % 1,34
 • BIST
  102.423
  % -0,63
‘Ramazan alışverişinizi bakkalınızdan yapın’

‘Ramazan alışverişinizi bakkalınızdan yapın’

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, vatandaşa Ramazan alışverişinin bakkaldan yapılması çağrısını yineleyerek, marketlerde ekonomik adıyla satışa sunulan toplu gıda kolilerinin içindeki ürünlere dikkat çekti. SAKARYA Bakkal esnaflarının Ramazan ayı hazırlıklarını tamamlayarak müşterisini beklemeye başladığını belirten Başkan Ahmet Akdardağan, “Mübarek rahmet ayına sayılı günler kaldı. Esnaf olarak şimdiden 11 ayın sultanını karşılama heyecanını […]

Booking.com
Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, vatandaşa Ramazan alışverişinin bakkaldan yapılması çağrısını yineleyerek, marketlerde ekonomik adıyla satışa sunulan toplu gıda kolilerinin içindeki ürünlere dikkat çekti.

SAKARYA
Bakkal esnaflarının Ramazan ayı hazırlıklarını tamamlayarak müşterisini beklemeye başladığını belirten Başkan Ahmet Akdardağan, “Mübarek rahmet ayına sayılı günler kaldı. Esnaf olarak şimdiden 11 ayın sultanını karşılama heyecanını yaşıyoruz. Ramazan şimdiden ülkemize, şehrimize, esnafımıza ve tüm İslam Alemine hayırlar getirsin. Bu vesileyle değerli Sakaryalılara her Ramazan ayında yaptığımız çağrıyı yineliyoruz. Bu Ramazan ayında da alışverişleriniz mahalle bakkallarından olsun. Mahallelerimiz esnafıyla güzel.” Dedi.

Ramazan ayı nedeniyle market mağazalarda ekonomik adıyla satışa çıkan gıda kolilerine dikkat çeken Başkan Ahmet Akdardağan, “Büyük zincir ve hipermarketlerde boy boy satışa çıkan gıda kolilerine vatandaşımız çok dikkat etmeli. Gıda kolileri mutlaka iyice incelenmeli. Özellikle hayır işleri için kullanılan ve toplu olarak alınan bu kolilerin içindeki gıdaların son tüketim tarihleri iyi kontrol edilmeli. Gözünüz ile rahatlıkla kontrol edebileceğiniz, güvenilir ve ihtiyacınız kadar alabileceğiniz tüm ürünler bakkallarımızda zaten mevcut. Gelin bu ay da alış verişinizi ister peşin, ister veresiye bakkallarımız dan yapın. Esnafımız hazır ve sizi bekliyor.” Dedi.

Personellerine ve dar gelirli vatandaşlara erzak yardımı yapacak kurum, kuruluş ve hayırseverlere seslenen Ahmet Akdardağan, “Yine isteğimiz bu erzakların bakkallarımız dan temin edilmesidir. Ekonominin dinamosu olan esnafımız yaşanacak hareketlilikten nasiplenmek istiyor.” Dedi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?