İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şimşek Grup’tan çifte açılış

Sakarya’nın önde gelen şirketlerinden Şimşek Grup; 5 ve 6. mağazalarını, LG Electronics olarak, Serdivan Çark Caddesi ve Agora AVM’de de aynı gün düzenlenen törenle, LG Premium Shop açılışı gerçekleştirerek, Sakaryalıların hizmetine sundu.

Şimşek Grup bünyesine kattığı LG Electronics Mağazasını, aynı gün düzenlediği çifte LG Premium Shop açılışı ile Serdivan Çark Caddesi ve Agora AVM’de Sakaryalı ziyaretçilerinin hizmetine sundu. LG Electronics açtığı yeni mağazalarla inovatif teknolojilerini Türkiye’deki tüm kullanıcılarla buluşturmaya devam ederken, Şimşek Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Şimşek, Şimşek Grup Yönetim Kurulu üyesi M. Şamil Şimşek ve Şimşek Grup LG ve Vestel Satış Direktörü Ferit Şekerli’nin ev sahipliğini yaptığı Sakarya’daki mağaza açılışına; LG Electronics Türkiye Bayi Destek Bölüm Başkanı Myungho Lee, LG Türkiye Marka Pazarlama Müdürü Gül Cabı, Beyaz Eşya Kategori Yöneticisi Mustafa Kılıç, TV Kategori Yöneticisi Tuna Yanılmaz, İş, Siyaset, Sanat, Spor ve Medya camiasından çok sayıda davetli katıldı.

Lee: “Tüketicilere ürünlerimizi toplu olarak
görüp deneyimleme olanağı tanıyoruz…”
Açılışta yaptığı açıklamasında LG Electronics’in bayi ağını genişleterek Türkiye’nin her noktasında yeni mağazalar açmaya devam ettiklerini ifade eden LG Electronics Türkiye Bayi Destek Bölüm Başkanı Myungho Lee: “Sakaryalı kullanıcılarımızı LG Electronics’in en son teknolojili inovatif ürünleriyle buluşturacak olan bu yeni noktaları hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. LG Electronics Türkiye olarak bayi ağımız ve yeni mağazalarımızla hız kesmeden büyüyoruz. LG Premium Shop’lar ile tüketicilere ürünlerimizi toplu olarak görüp deneyimleme olanağı tanıyoruz” dedi.

ŞİMŞEK “Sakaryalılara, rahat alışveriş imkânı sağlıyoruz”
Dünyanın en iyi elektronik ve beyaz eşya markası Sakarya halkının hizmetine sunmaktan gurur duyduğunu dile getiren Şimşek Grup Yönetim Kurulu üyesi M. Şamil Şimşek; “Hedefimiz LG markasını, Sakarya’da tüm halkımızın rahatlıkla alışveriş imkânı sağlayacak noktalarda olmasını sağlamaktır” şeklinde konuştu. Şimşek Grup LG ve Vestel Satış Direktörü Ferit Şekerli ise; “Şimşek grup olarak 4 Vestel mağazamızın ardından 2 LG LG Premium Shop ile Sakarya’mıza ayrı bir renk farklı hizmet sunma gayreti içersindeyiz. Sakarya’nın en kaliteli satış ekibine sahip olmanın gururunu yaşarken temsil etiğimiz LG ve Vestel mağazalarımızın Sakarya halkı tarafından takdir görüyor olmasının mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz” diye konuştu.