İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘7 Haziran’da Mazlumların Yanındayız Diyeceğiz’

Sakarya’nın Söğütlü İlçesinde  gerçekleşen Anneler Günü etkinliğinde konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu “Tüm dünya annelerinin bu günü huzur içinde kutlaması için daha da güçlü olacağız. Suriyeli anneleri evlerine göndereceğini belirten muhalefete meydanı boş bırakamayız. Bir olduğumuzu, birlikte olduğumuzu 7 Haziran’da bir kez daha ifade etmeliyiz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Söğütlü Belediyesi tarafından düzenlenen Anneler Günü etkinliğine katıldı. Festival alanında gerçekleştirilen programda Başkan Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra, AK Parti Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, AK Parti Milletvekili Adayı Bilgehan Doğru, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç ile çok sayıda vatandaş da yer aldı.

Anneler Günü Kutlu Olsun
Programın açılış konuşmasını yapan Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, “İnsanlığın varoluşundan bu yana varlık sebebimiz olan annelerimiz; şefkatin, merhametin ve fedakârlığın birer timsalidir. Milli ve manevi değerleri ilk öğrendiğimiz yer olan ana kucağında, başımızı okşayan ilk elin, kulağımıza fısıldayan ilk sesin sahibi olan annelerimizin gününü kutluyorum” dedi. Genç’in konuşmasının ardından etkinlik Kuran’ı Kerim tilavetleri ile devam etti.

Yine Bir Olduğumuzu Göstermeliyiz
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Annelerimize sağlıklı ve mutlu günler diliyorum. Tüm dünya annelerinin bu günü huzur içinde kutlaması için daha da güçlü olacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde gönül coğrafyamızdaki kardeşlerimize sahip çıkmayı sürdüreceğiz. Suriyeli anneleri evlerine göndereceğini belirten muhalefete meydanı boş bırakamayız. Bu sebeple birbirimize daha sıkı sarılmalıyız. Gönül coğrafyamızın, dünya mazlumlarının sesi olduğumuzu 7 Haziran’da bir kez daha ifade etmeliyiz” ifadelerini kullandı.