İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Acartürk ‘Esnafımız gözbebeğimiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Alirıza Acartürk, esnafın gözbebekleri olduğunu ifade ederken, “Esnafımızın sorunlarını biliyoruz. Çözümü konusunda birlikte hareket edeceğiz” dedi.

SİYASİ PARTİ AYRIMI YAPMAYIZ
MHP Milletvekili Adayı Acartürk, Sakarya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’ni ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan ve Meslek Odası Başkanlarıyla görüştü. Görüşme sırasında SESOB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan, tüm siyasi partilere eşit mesafede olduklarını ifade ederken, kendilerine bir adım atana, 5 adımla karşılık verdiklerini, Sakarya’daki esnafın sorunlarının çözümü konusunda siyasi parti ayrımı yapmaksızın çalıştıklarını söyledi.

TEMAS KURABİLMEK ÖNEMLİ
SESOB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan, “Bizim siyasetçilerimizden beklentilerimiz çok yüksek değil. İnsanlarımızın huzur ve güvenliğini sağlasınlar. Ekonomik seviyelerini yükseltsinler. Gerisini biz kendi zanaatımız ve esnaflığımız ile hallederiz. Diğer yandan Siyasetçilerle istediğimiz zaman iletişim kurabilmemiz, temas kurabilmemiz de önemli.” Dedi. Alişan, Acartürk’e başarılar da diledi.

ESNAFIMIZ İLE AYNI HAVAYI SOLUYORUZ
MHP Sakarya Milletvekili adayı Alirıza Acartürk ise esnafın sorunlarını bildiklerini ve parti programlarında esnaf ile ilgili önemli taahhütler olduğunu ifade ederken, “Esnafımız bizim gözbebeğimiz. SESOB da Sakarya’nın kılcal damarlarına kadar yayılmış şehrimizin en büyük örgütlerinden biri. Dolayısıyla biz kendimizi esnafın sorunlarından soyutlamıyoruz. Aynı sokakta yürüyor. Aynı havayı soluyoruz. Bundan sonra da öyle olacak. Birlikte sorunların çözümü için çalışacağız” dedi.

MHP BİRİNCİ PARTİ OLACAK
Seçim süreci başlangıcından bugüne kadar geçen sürede kararsız seçmenin de kararını vermesiyle durumun artık daha belirgin hale gelmeye başladığını ifade eden Acartürk, “Miting meydanlarının ve kırsal kesimdeki gezilerimizin biz gösterdiğine göre, Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya’da birinci parti konumuna gelecektir. Büyük teveccüh görüyoruz. Şehir merkezinde ve ilçe merkezlerinde zaten güçlüydük. Bu seçimde özelikle de kırsal kesimden büyük oy patlaması bekliyoruz” dedi.