İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Açba ‘Ankara’da Gözcü değil Sözcü olacağız’

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Zihni Açba seçim çalışmaları kapsamında Akyazı ilçesinde Fabrika ziyaretlerini sürdürdü.

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Zihni Açba, İlçe Başkanı Doğan Eroğlu, Meclis Üyeleri Murat Öz ve Harun Köymen ile birlikte Çak Tekstil LTB Fabrikasını ziyaret etti.
LTB Tekstil Fabrikası Genel Müdürü Levent Baykal ile birlikte kısa bir süre sohbet eden Açba ve beraberindekiler Fabrika çalışanlarını tek tek ziyaret ederek destek istedi. Fabrika çalışanları ile sohbet eden Açba, İşçilerin zor şartlar altında çalıştığını bildiğini ifade ederek yüce Türk milletinin vekili olacağını ifade etti.

Bayan personellerin yoğunlukta olduğu Fabrika personelinin isteği karşısında siyaset anlayışında Milletin vekili olmak olduğunu ifade eden Açba seçim sonrası Milletvekili olması durumunda her zaman geldiği Fabrika ziyaretlerini gerçekleştireceğini söyleyerek herkese teşekkür etti.

LTB Tekstil Fabrikası ziyaretinin ardından Akyazı ilçe merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Açba daha sonra Taşburun Mahallesin de vatandaşlarla bir araya geldi. Taşburun Mahallesinde esnafları ziyaret eden Açba daha sonra Mahalle sakinleri ile bir süre sohbet etti.
Halkımızın gösterdiği yoğun ilgi bizleri mutlu ediyor ifadelerine yer veren MHP Sakarya Milletvekili Adayı Zihni Açba “ Hiçbir makam, mevki sizlerle bir olmaktan, sizlerle gönül muhabbeti içerisinde olmaktan daha değerli olmayacaktır. Biz bu kimliğimizle Ankara’nın Sakarya’da gözcüsü olmak değil, Sakarya’nın Ankara’da ki Sözcüsü olmak arzusundayız ” diyerek vatandaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür etti.