İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Açba; Şöförler’in Sıkıntılarını Dinledi

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Zihni Açba,Hendek’te Hen-Tır Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret etmesinin ardından Sapanca’da Engelliler Derneği açılışına katıldı.

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Zihni Açba, beraberinde MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Hen-tır Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret etti.

Sohbet havasında geçen ziyarette Açba, Babaoğlu ve beraberindeki heyet, Hen-Tır Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İsmail Aydoğdi ve üyelerin yaşadıkları sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Şoförlerimizin sorunlarını biliyoruz

Açba, Başkan Aydoğdi ve üyelere yaptığı konuşmada, Şoförlerimizin dertlerini ve sıkıntılarını biliyoruz. Yaşadığınız sıkıntılar ile ilgili MHP olarak seçim beyannamemizde de belirttiğimiz gibi sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda belirli bir plan dâhilinde iyileştirme çalışmaları yapılacak. Sizlerin derdi bizim derdimizdir diye konuştu.

Açba, Kooperatif Başkanı Aydoğdi ve üyelerin kendilerine gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkür etti.

Şoförler, yapılan ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, inşallah Dua’larımız sizinle. Yolunuz hayırlı olsun, sizleri Ankara’da görmek istiyoruz diye konuştu.
Açılışa katıldı
HENTIR kooperatifi ziyaretinin ardından MHP Sakarya Milletvekili Adayı Zihni Açba, Sapanca Engelliler Koruma, Kültür ve Yardımlaşma Derneği açılışına katıldı.
Sapanca’da gerçekleştirilen dernek açılışına MHP Milletvekili Adayları Zihni Açba, Dr. Hüsamettin Atasever, MHP Sapanca İlçe Başkanı Berat Taner, Sapanca Kaymakamı Gökhan Azcan, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Uluslar Arası Engeliler Koltuksuz Derneği Sakarya Şube Başkanı Sibel Özkal ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılış sonrası Sapanca Engelliler Koruma, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Cemil Ertuğ’a hayırlı olsun dileklerini ileten Zihni Açba; Sapanca Kaymakamı Gökhan Azcan, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer ile aynı karede fotoğraf çekildiler.
Dernek açılışının ardından Açba ve Taner Sapanca Gazetesini ziyaret etti.