İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Açba ‘Umutsuzluk MHP ile Son Bulacak’

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Zihni Açba Erenler ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek seçim beyannamesi ile ilgili değerlendirmeler de bulundu.

MHP Erenler İlçe Başkanı Metin Yılmaz ile birlikte esnaflar ve vatandaşlarla sohbet eden MHP Milletvekili adayı Zihni Açba, Kaynaklarıyla açıklanan seçim bildirgemiz toplumsal çöküntüye,huzura ve birliğe katkı sağlayacaktır. Umutsuzluk son bulacaktır diyerek vatandaşlardan destek istedi. Açba ile sohbet eden Emekli bayan Öğretmen hayır duaları ederek her zaman destekçileri olacaklarını ifade etti.

Önceki gün açıklanan seçim beyannamesi ile ilgili vatandaşlar ve esnaflarla sohbetinde değerlendirmelerde bulunan MHP Milletvekili adayı Zihni Açba ” Açıklanan seçim beyannamemiz büyük yankı uyandırmakla birlikte, milletimizin özlem duyduğu, arzu ettiği ve beklediği hamleler bir bir ilan edildi. MHP gerçekleştiremeyeceğini hiçbir vaadi milletine söz vermez. İşçiden,çiftçiye, öğrenciden, emekliye, ev hanımlarından toplum tüm kademelerini ilgilendiren her alanını kapsayan hedeflerimizle milletimizin artık huzurundayız. Kaynaklarıyla açıklanan seçim bildirgemiz toplumsal çöküntüye,huzura ve birliğe katkı sağlayacaktır. Umutsuzluk son bulacaktır. Tek çarenin MHP olduğunu gören milletimizin beklentilerine cevap verebilmenin, sorunlarının kaynağını tespit ederek çözüm sunabilecek tek partinin MHP olduğunun görülmesinin bir kez daha gururunu yaşıyoruz. Huzur için, sosyal çöküntüye dur demek için bizimle yürü Sakaryam” ifadelerine yer verdi.