İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
sinan-likos-m-1

Adapazarı AK Gençler Türkiye Birincisi

AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları yoğun çalışmasının karşılığını, Türkiye birincisi olarak aldı. AK Parti Genel Merkez Gençlik kollarının her ay düzenlediği Türkiye Geneli teşkilat performans sisteminin bu ay ki birincisi AK Parti Adapazarı Gençlik kolları oldu.

Teşkilat Performansı
Genel Merkez Gençlik Kollarının, teşkilatların performansını takip etmek amacıyla kurduğu bu sistemde Türkiye’deki 81 İl’in, İl ve İlçe teşkilatları rekabet içine giriyor. Her ay yapılan toplantılar, programlar, aktiviteler, üye ziyaretleri, esnaf, mahalle ziyaretleri vs. ayrı ayrı puanlamaya tabii tutulup en sonunda toplam puan veriliyor.
Hedef ilk 5’e girmek
Adapazarı Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos 31. Danışma meclisinde ki konuşmasında bu yarışmadan bahsetmişti. Likos; ”Geçen ay Türkiye genelinde 12. olmuştuk, bu ay ki hedefimiz Türkiye genelinde ilk 5’e girmek. Teşkilatımız olarak seçim sonrası çalışmalara ara vermeden devam ettik. Mahalle ziyaretleri, üye ziyaretleri, esnaf ziyaretleri, üye stant’larını her hafta ihmal etmeden yapmaya gayret ettik. Bu çalışmaların karşılığı olarak hedefimiz ilk 5’e girmek” demişti.

%99.6 ile Türkiye 1.cisi
AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları Türkiye genelinde yapılan “Teşkilat Performans sistemi” değerlendirmesinde %99.6 ile Türkiye birincisi oldu. Aynı listeye Gaziantep’in Oğuzeli ilçesi ikinci olarak girerken , Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi listede 3. oldu.

CLUebs0WcAASQu3