Adapazarı’ndan Çökekler’e çıkarma

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Milletvekili Recep Uncuoğlu ile birlikte Çökekler Mahallesini ziyaret etti.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. İlçe teşkilatı son olarak Milletvekili Recep Uncuoğlu ile birlikte Çökekler Mahallesine ziyaret gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Mustafa Ak’a ziyaretler sırasında Başkan Yardımcıları, Metin Kurtuluş, İlhan Güve, Ali Alemdar, Nurettin Pomak, Celal Buluş, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos ve yönetimi eşlik etti.

Çökekler Mahalle ziyaretinde İlçe Başkanı Mustafa Ak ve Milletvekili Recep Uncuoğlu’nu Çökekler Mahalle temsilcisi Ahmet Keskin ile birlikte mahalle sakinleri karşıladı. Yerel bazda genel değerlendirmelerin yapıldığı toplantıya Çökekler, Çerciler ve Karaköy muhtarları katıldı.

Kadın Kolları üye yaptı
İlçe teşkilatının Çökekler ziyareti sırasında İlçe Kadın Kolları da aynı mahalle de ev ziyareti gerçekleştirdi. İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol’a ilçe kadın kolları yönetiminden üyeler eşlik etti. Kadın Kollarının gerçekleştirdiği ev ziyareti sırasında üye olmak isteyen mahalle sakinlerinin üyelik işlemleri gerçekleştirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.