3.6 C
İstanbul

Adapazarı’ndan coşkulu bayramlaşma

- REKLAM -

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı’nda Bayramın 2. Günü gerçekleştirilen Bayramlaşma Programı İnsan Haklarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’ün ve partililerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı Bayramın 2. Gününde partililerin ve vatandaşların yoğun katılımıyla bayramlaşma programı gerçekleştirdi. İlçe Teşkilatı’nın Bayramlaşma programına İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün, AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Recep Uncuoğlu, İl Başkan Yardımcısı Sezai Akyol, İl SKM Başkanı Erkut Aşoğlu, İl Yönetim Kurulu üyeleri, Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın, Adapazarı Belediye Meclis üyeleri, İlçe Gençlik Kolları ve İlçe Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri İlçe teşkilatındaki bayramlaşmaya tam kadro olarak katılım sağladı.

İlçe Teşkilatındaki Bayramlaşma Programına katılanlarla tek tek ilgilenen İlçe Başkanı Mustafa Ak, gelen davetlilerle sohbet etti. İlçe Başkanı Mustafa Ak, partililerin bayramını tebrik eden kısa bir açılış konuşmasının ardından sözü İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’e bıraktı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün seçimlere yönelik olarak partililere vatandaşlara yönelik yaptığı konuşma da 1 Kasım seçimlerinin önemine vurgu yaparak şunları söyledi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Üstün “Adapazarı ilçesinin, Merkez ilçenin Kurucu Başkanı olmanın verdiği ayrı bir duyguyla burada sizlere hitap ediyorum. Mahalle Başkanlığından gelerek teşkilatımızın her kademesinde görev aldım. Ülkemiz bugünlere gelene kadar önemli seçimlerde geçti fakat önümüzdeki 1 Kasım seçimleri Ülkemiz için ayrı bir öneme sahiptir. İstikrarın devamı için, kararlı tablonun devamı için seçime kadarki süre içerisinde Mahalle başkanlarımız, İlçe Yöneticilerimiz, Kadın ve gençlik kollarımız cansiperane çalışarak 1 Kasım’dan zaferle çıkmamızı sağlayacaklardır. Mahallelerimizde, sokaklarımızda, komşularımıza, vatandaşlarımıza bu seçimin ne denli önemli bir seçim olduğu anlatmalıyız. Adapazarı Teşkilatımız ve diğer tüm ilçe teşkilatlarımızın bu çalışmaları yaptığını, azmini görüyor ve takdir ediyorum.” Şeklinde konuştu.

Periscope’tan canlı yayınladılar
AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Bayramlaşma programında bir ilki gerçekleştirerek bayramlaşma programını ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’ün partililere ve vatandaşlarla hitap eden konuşmasını Sosyal medyada Canlı görüntü paylaşma uygulaması olan Pericope’dan yayınlayarak bayramlaşma programının tüm Ülke ve Dünya üzerinden izlenmesini sağladı. İlçe Teşkilatının yaptığı yayını Ülke genelinden farklı lokasyonlarda bulunan 354 kişi canlı olarak izledi.

92 Yaşındaki Fatma Teyzeyi unutmadılar
Bayramlaşma programı sonrasında İlçe Başkanı Mustafa Ak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün ile birlikte parti binasına komşu olan evde oturan 92 Yaşındaki Fatma Teyze’yi ziyaret ederek bayramlaştılar, hayır duası aldılar.

Üstün’ün Yoğun Programı
Bayramlaşma programı sonrasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, İlçe Başkanı Mustafa Ak’ın makam odasında bir süre partililer ve belediye meclis üyeleriyle birlikte sohbet etti. Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün Adapazarı İlçe Teşkilatı Bayramlaşması sonrasında Söğütlü ve Ferizli İlçe Teşkilatlarıyla bayramlaşma programları dolayısıyla Adapazarı İlçe Teşkilatından ayrıldı.

Bayram 9

Bayram

bayram2

bayram3

bayram4

bayramlaşma 6

bayramlaşma 7

Bayramlaşma 8

bayramlaşma5

 

- REKLAM -spot_img

Araç Kiralama - Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin

Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler