İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı 32. İlçe Danışma Meclisi

Adapazarı’ndan coşkulu danışma

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı Adapazarı Kültür Merkezinde 32. İlçe Danışma Meclisini Milletvekili ve Partililerin yoğun katılımıyla coşkulu bir şekilde gerçekleştirdi.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı 32. İlçe Danışma Meclisini Partinin kuruluşunun 14. Yılında Adapazarı Kültür Merkezinde Milletvekilleri; Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, bir önceki dönem Milletvekilli Ayhan Sefer Üstün, 25. Dönem Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Yönetim Kurulu üyeleri, Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın, Adapazarı Belediye Meclis üyeleri, Partililer ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’ın açılış konuşmasının ardından başlayan 32.İlçe Danışma Meclisinde Kurucu Merkez İlçe Başkanı Ayhan Sefer Üstün’ün konuşmalarıyla devam etti. Kurucu Merkez İlçe Başkanı Ayhan Sefer Üstün’ün konuşmalarının ardından Milletvekilleri; Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu ve Mustafa İsen’in konuşmalarıyla ilçe danışma meclisi devam etti.

Milletvekillerinin konuşmalarında AK Parti’nin kuruluşunun 14. Yılı olması dolayısıyla siyasete nasıl başladıkları ve Adapazarı İlçesinin Sakarya siyasetindeki önemine değindikleri konuşmalarından Adapazarı İlçesinin seçimlerde sürekli sürdüğü istikrarın dikkat çekici olduğunu belirterek İlçe Başkanı Mustafa Ak, İlçe Yönetimine, İlçe Kadın ve Gençlik Kollarına bu başarılardan dolayı teşekkür ettiler.

32. İlçe Danışma Meclisi İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın konuşmalarının ardından Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos ve Kadın Kolları Fatma Varol’un partililere yönelik faaliyet sunumlarıyla devam etti. İlçe Danışma Meclisi daha sonra toplantıya katılanlarla çekilen toplu aile fotoğrafıyla sonlandırıldı.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı 32. İlçe Danışma Meclisi
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı 32. İlçe Danışma Meclisi