Aday Adayı İzmirli’nin gündemi ‘Domuz Gribi’

Ak Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ, 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak 25. Dönem Milletvekilliği Seçimleri öncesi seçim çalışmalarına devam ediyor.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ, Pamukova Belediye Başkanı Cevat KESER,Pamukova Ziraat Odası Başkanı Yaşar ULUKAYA, Pamukova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sabri GÜNAY, Pamukova AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Akın ile İlçe esnafı ve Yöre Halkına son günlerde Pamukova’nın Domuz Gribi ile anılmasından üzüntü duyduğunu olumsuz bir şeyin olmadığını Tüm Pamukova Halkına geçmiş olsun dedi.

Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ Pamukova İlçe Hastanesinde aynı aileden 7’si çocuk 13 kişi domuz gribi şüphesi ile müşahede altına alınması ile ilgili olarak Pamukova Halkına geçmiş olsun dedi. Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ “Korkulacak bir şey yok. Sağlık birimleri her türlü tedbiri almış durumdalar. Grip, Influenza adı verilen bir virüs tarafından oluşturulan, ani olarak 39°C üzerinde ateş, şiddetli kas ve eklem ağrıları, halsizlik, bitkinlik, titreme, baş ağrısı ve kuru öksürük gibi belirtilerle başlayan bir enfeksiyon hastalığıdır.
Özellikle çocuklarda, yaşlılarda ve kalp hastalığı akciğer hastalığı, böbrek hastalığı, şeker hastalığı gibi kronik hastalığı olan kişilerde çok daha ağır seyretmekte ve ölüme kadar varılabilen ciddi sonuçlara yol açmaktadır. Bu kadar ciddi tablolar yol açan grip, halk arasında çok sık olarak soğuk algınlığı ile karşılaştırılmaktadır.
Soğuk algınlığı, ateş yükselmeden, hafif kırgınlık, burun akıntısı, hapşırma gibi belirtiler ile kendini gösteren, halsizliğe yol açmadığı için yatak istirahatı gerektirmeyen bir hastalıktır ve grip ile kesinlikle karşılaştırılmamalıdır.
Gribe yol açan Influenza virüsü çok kolay ve hızlı bulaşır. Başlıca bulaşma yoları, öksürük ve hapşırık ile etrafa saçılan damlacıkların hava yolu ile bulaşması, hasta kişiler ile direkt temas edilmesi ve hasta kişilerin ağız-burun akıntıları ile temas etmiş eşyalar ile bulaşmadır.İnşallah son yaşanan durumdan ve bundan sonrada vatandaşlarımızın sağlıklı ve güler yüzlü günleri olsun”dedi.

İzmirli ‘İlimizin güzide STK başkanları ve yönetim kurulu üyeleri davetimizi kırmayarak temayül yoklamamıza katılmış ve kimleri milletvekili olarak görmek istediklerini formlara yazmışlardır. Bizleri yalnız bırakmayan Pamukova ’da bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarına Teşekkür ziyaretinde bulundum. Hep birlikte el ele, gönül gönüle yeni ve daha güçlü Türkiye yolunda, her zaman daha ileri gitmek gayretinde dualar ile birlikte çalışacağız çalışacağız çalışacağız inşallah.Yüce Rabbimiz ve Halkımız bizimle olduktan sonra dünya vız gelir evelallah. Hedef2023. Destekleriniz ve Hayır dualarınız olmadan hiç birşey yolunda olmaz. Halk olmazsa hiç birşey yerinde olmaz. Halkımız ne derse hayırlısı ile o olur inşallah. Biz evelallah her zaman önce halkımızın mutluluğu ve sağlığı dedik ve en iyi şekilde hizmet edebilmek için, Dualarınızı kazanabilmek için çabaladık ve her zamankinden daha fazla çabalayacağız inşallah. Dualarınızı eksik etmeyiniz. Yüce Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah’ dedi.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ, Pamukova Belediye Başkanı Cevat KESER’i makamında ziyaret etti.
Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ “ Başkanımız çok çalışkan Pamukova sevdalısıdır. İnşallah Hep birlikte Pamukova’yı çok güzel yerlere taşıyacağız.”dedi.

Pamukova Belediye Başkanı Cevat KESER” Sakarya’nın Tümüne hakim olan Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ Sakarya’nın yeniden şahlanamasında öncü olacaktır.Buna yürekten inanıyorum. Hepimizin abisi olduğu için Sakarya Halkının Tamamına yakının Duaları var”
Pamukova Belediyesinde çok sıcak karşılanan Cevdet İZMİRLİ Cevat KESER’le bir süre sohbet etti. Geçmiş olsun dilekleri Tüm Pamukovalılar adına aldığını söyledi.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ Pamukova Ziraat Odası Başkanı Yaşar ULUKAYA’yı makamında ziyaret etti. Ziraat Odası Başkanı Yaşar ULUKAYA’nın kızının da Doktor oluşu nedeniyle sohbetleri bir hayli derinleşti. Pamukova Ziraat Odası Başkanı Yaşar ULUKAYA” Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ kendini anlatmasına gerek yok Pamukova’da herkes ezbere bilir Yardımsever Doktor diye.Kim kapsını açsa geri çevirmezdi.Şimdi Vekil olacak Sakarya Halkının Tümü şifaya kavuşacak.Problemi sürüncemede bırakmayan bir doktor.Böyle Doktorlar Meclise girmeli”dedi.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ “Yaşar ULUKAYA çok övgülerde bulundu.Bende bir çiftçiyim.Esnafım.Doktorum.Bizler Hizmet edersek Pamukova Kazanır,Sakarya Kazanır,Türkiye Kazanır..Pamukova ‘nın yüzde 90’ı Tarımla geçiniyor.Tarımın önünde var olan bütün sorunları birlikte çözeceğiz”

Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ Pamukova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sabri GÜNAY’ı makamında ziyaret etti.
Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ “Esnafın sorunlarını biliyorum.Sorunları çözün derseniz olmaz.Sorunlar Hep birlikte çözülecek.Biz vekil olarak,siz esnafın temsilcileri önderleri olarak el ele gönül gönüle sorunları çözeceğiz.”

Pamukova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sabri GÜNAY”Kendisini anlatmadan marka olan kişisiniz.BU Bir günün sonucu değil Yıllarca Sakarya halkının Yüzünü güldürdünüz. Halk sizi seviyor. İnşallah Bu dönem vekilimiz olacaksınız”

Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ Pamukova AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Akın’ı ziyaret eti. Domuz Gribi ile anılmasından üzüntü duyduğunu olumsuz bir şeyin olmadığını tüm Pamukova halkına geçmiş olsun dedi.