İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ahmet Orhan ‘bir genç olarak gençlerimizi en iyi şekilde temsil edeceğim’

AK Parti Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, partisinin İl Gençlik Kolları yönetimi ile kahvaltıda bir araya geldi. İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, okul arkadaşı olan Ahmet Orhan’a adaylık yolunda başarılar diledi.

Elegant Cafe’de verilen kahvaltı ile İl AK Parti İl Gençlik Kolları yönetimi ile bir araya gelen Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan,  partisinin en genç aday adaylarından biri olarak mecliste gençleri temsil etmek istediğini söyledi. Partilerinin kurucusu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Gençleri yedek kulübesinde görmek istemiyoruz, sahada ilk 11 de görmek istiyoruz” sözlerini hatırlatan Orhan, “Cumhurbaşkanımızın bu sözüne karşılık verdim ve ilk 11 de oynamak için aday adayı oldum. İnşallah aday gösterilir ve meclise gidersem, bir genç olarak gençlerimizi en iyi şekilde temsil edeceğim” dedi.

İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden arkadaşı olan Ahmet Orhan’ın aday adayı olmasından mutluluk duyduğunu belirterek, “ Sevdiğim ve değir verdiğim bir arkadaşımın böylesi güzel bir hizmet görevine aday adayı olması gururlandırdı. Bizleri mecliste en iyi şekilde temsil edeceğine inancım tam. Kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun” şeklinde duygularını dile getirdi.