İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ahmet Orhan, tüm STK’na ulaşmaya çalışıyor

AK Parti Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ziyaretlerine  Cami  ve Kur’an Kursu Dernekleri Federasyonu ile devam etti. STK’nın önemine değinen Ahmet Orhan, elinden geldiğince ilimizde faaliyet gösteren tüm STK’na ulaşmaya çalışacağını belirtti.

Cami ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Recep Kıyak’ı ziyaret eden Ahmet Orhan,  AK Parti Hükümeti ile STK’nın öneminin artığını ve ülke yönetiminde STK’nın görüş ve düşüncelerine yer verildiğini belirtti. Kendisini tanıtıp, projelerini anlatan Ahmet Orhan, bu toprağın güzel insanları için hizmet vermek istediğini söyledi.

Çıktığı adaylık yolunun açık olmasını dileyen Federasyon Genel Başkanı Kıyak, Orhan’ı basından takip ettiklerini ve tanıdıklarını belirterek, “Siz aday adayları arasında en erken yola çıkan, çalışma yapmaya başlayanlardan birisiniz. Genç, dinamik, eğitimli,  güler yüzlü kişiliğiniz ile gittiğiniz yerlerde insanların sevgisini ve güvenini kazanıyorsunuz. Bugün burada bizde bıraktığınız izlenim gibi. Allah gönlünüze göre versin” dedi.

Ziyarette Genel Başkan Vekili Şemsettin Trabzon, Genel Başkan Yardımcısı Yunus Özçelik, Teşkilatlanma Sekreteri  Hüseyin Acar da hazır bulunurken, Genel Başkan Recep Kıyak, Federasyon olarak şehir merkezinde yapmayı planladıkları Sakarya’nın simgesi olacak cami projesinden de bahsetti.  Orhan’dan, milletvekili olması halinde bu projeye destek vermesini istedi.