Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
AK Genç Dilovası’nda birlik mesajı

AK Genç Dilovası’nda birlik mesajı

AK Parti Dilovası Gençlik Kolları Başkan adayı olarak seçilen Emre Sarıca ve İlçe Gençlik Kolları aday adayları bir araya gelerek birlik beraberlik mesajı verdiler. KOCAELİ – Dilovası AK Parti Dilovası Gençlik Kolları Başkan adayı olarak seçilen Emre Sarıca ve İlçe Gençlik Kolları aday adayları Fırat Karakaya, Emirhan Topçu, Yusuf Ekici, Murat Bahçe ve Muhammet Gözel […]

Booking.com
AK Parti Dilovası Gençlik Kolları Başkan adayı olarak seçilen Emre Sarıca ve İlçe Gençlik Kolları aday adayları bir araya gelerek birlik beraberlik mesajı verdiler.

KOCAELİ – Dilovası

AK Parti Dilovası Gençlik Kolları Başkan adayı olarak seçilen Emre Sarıca ve İlçe Gençlik Kolları aday adayları Fırat Karakaya, Emirhan Topçu, Yusuf Ekici, Murat Bahçe ve Muhammet Gözel bir araya gelerek birlik beraberlik mesajı verdi.

Ortak gayelerinin Dilovası gençliğinin menfaati olduğunu belirten Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkan Adayı Emre Sarıca; “Biz bu yola çıktığımızda adayımız kim olursa olsun biz seçilmiş gibi çalışacağız diye birbirimize söz verdik. Gerekli temaslarımız işbirliği içerisinde yürüttük. Ve Adaylık tarafıma tebliğ edildi. Birbirimize söz verdiğimiz gibi tüm aday adayı arkadaşlarımız ile bir araya gelerek 21 Ekimde yapacağımız Gençlik Kolları Kongremizde neler yapacağımızın istişaresini yaptık” dedi.

AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatında gerçekleşen toplantıda diğer aday adayları da üzerlerine düşecek her göreve hazır olduklarını belirtiler.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?